Tajemství dřeva

Tajemství dřeva https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527681/bmid_tajemstvi-dreva-656f4d71ab6ec.jpg 5 5 1

Autor ve své knize představuje věci ze dřeva i obrazy ve dřevě. Vypráví, jak vznikly a dokládá, že – co se týče dřeva – prozrazením kouzla kouzlo nezevšední. Vyprávění je dřevěné a patřičné. Najdete tu i malé povídky. Obrazy, které jste ještě nikdy neviděly. Tajemství dřeva je zároveň tajemství nás, lidí.

Novotny79
24.01.2019 4 z 5

Kniha je velmi zajímavá, mám od autora ještě 2 nebo 3 další a vždy to stojí za to. Je pravdou, že jsem možná čekal něco jiného a ne úplně mi sedl ten styl psaní, kdy to prokládá různými příběhy, verši, říkadly... možná je to proto, že prostě nejsem žena:-)...jak píše autor, že je to kniha hlavně pro ženy a já holt to vnímání mám jiné. Občas mi přišlo, že zbytečně zabíhá do erotiky , mne se to prostě do té knihy nehodilo, někomu se to bude líbit a o tom to je, každý jsme jiný; neposuzuji, jen říkám svůj pocit. Autor to tak cítí a tak to tak napsal. Nicméně, stále platí, že moc rád čtu jeho poznatky o různých druzích dřeva a obdivuji jeho výrobky. Je to machr.