Tajemství Atlantidy

Tajemství Atlantidy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241129/mid_tajemstvi-atlantidy-2Sp-241129.jpg 4 8 2

A co říká o Atlantidě nejslavnější americký jasnovidec Edgar Cayce? Jak vypadala Atlantida podle záznamů v kronice akášé? Je to vůbec možné? Fascinující záhadný svět minulosti se odkryje před vašima očima.

VNI
18.10.2023 4 z 5

těžko se čte, ale velice zajimavé. Kdyby výklady přeložil do současného jazyka s možností přečíst si taky původní zápis, bylo by to dle mne ještě čtivější.

danny_21
03.03.2020 3 z 5

Nejspíš všichni slídilové záhad znají mýtus o tajemné kontinentu Atlantida. Tato kniha sice není z pera Cayceho, je to spíše reportážní skládanka různých další zdrojů, nicméně čerpá z jeho vykládání minulých životů a záznamů čerpaných z kroniky Akáše. Je na čtenáři, čemu z toho chce věřit a jak přistoupit k problematice reinkarnace a věrohodnosti - za mě je kniha často kostrbatá a nepřehledná, s několika málo zajímavými kapitolami, např. pyramidy, kdoví, třeba se k ní ještě někdy vrátím pokud najdu v dalších knihách spícího proroka zálibu - 50 %