Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3659/bmid_tajemstvi-GM3-3659.jpg 4 936 170

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.... celý text

New Age Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Secret , 2006

DonFilipson
08.01.2012 3 z 5

No upřímně, čekal jsem víc... Znám plno lepších knih, autorce spíše šlo o to vydělat pořádný balík jak na knize tak na filmu...

Abby
09.12.2011 1 z 5

Z mého pohledu nemůžu označit jinak než "piece of s....". I když mě knihy nenadchnou nebo nebaví dočtu je, u téhle jsem vydržela téměř do půlky, dál už číst nehodlám. Dokolečka dokola rozepisované a opakované stále to samé. Za mě tahle kniha ne.

dragonfly
30.11.2011 odpad!

Ani nedokážu vyjádřit, jak jsem ráda, že jsem tuto šaškárnu měla pouze vypůjčenou. Zcela evidentně se jedná pouze o velmi chytře vymyšlený tahák na peníze z naivních lidí..

L.u.c.i.e1986
28.11.2011 5 z 5

Mně se kniha líbila a rozhodně ji doporučuji. Dle mého názoru zákon přitažlivosti funguje :)

Brambu
04.10.2011 4 z 5

Velmi zajímavá knížka. Ani jsem netušila když jsem ji brala do ruk, co jsem si to vlastně z té naší knihovny půjčila. A hle. Jedná s o filozofii života nazvanou Tajemství. A jaké vlastně to "Tajemství života" je? Inu pro někoho je to pozitivní nadhled na každodenní rutinu, pro jiného chvilka meditace a zklidnění mysli, anebo třeba jen nímat sebe a vše kolem nás pozitivně. Každý na to má svůj názor a postoj, proto nechme na kažém, zda je tato kniha jeho šálek kávy či nikoliv.

Comodore
27.09.2011 odpad!

Populární kniha, je na ni jen špetka pravdy. Jsou mnohem lepší způsoby jak zlepšit svůj život. Tímto dílem uvěříte spustě neověřeným mýtům. Důrazně NEDOPORUČUJI. Jsou mnohem lepší knihy od lidí, kteří ví o čem mluví a ne od těch, kteří si chtěli vydělat...
Edit: (3.2.2013) Z delší perspektivy stále trvám na svém nedoporučení, život je totiž fenomén z určité části iracionální, jsou věci nad kterými nebudeme mít nikdy kontrolu a proto musíme sami sobě přiznat že naše odpovědnost má své meze. Člověk je někdy dokonce v konfliktu s vůlí "univerza".

Historicky existovaly primitivní představy že si lidi své špatné myšlenky vymýšlí. Není tomu tak, jediný způsob je zjistit jaká emoční zkušenost je vytváří a disociuje nás tak. Hledejme také příčiny a vyhýbejme se "absolutním pravdám". Cesta k poznání je těžká a nikdy nekončí.

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5

Zajímavá knížka :)

zapina
17.07.2011 odpad!

Autorka stále jen omílá to samé dokola. Možná má v něčem pravdu, ale forma je šílená.

Štěchýto
03.05.2011 1 z 5

Tahle kniha mi připomíná Program pro přeživší.

Addie
01.04.2011 4 z 5

Je i docela možné, že kniha svým způsobem znázorňuje ono známé "Věř a víra tvá tě uzdraví".
V jistém slova smyslu na myšlenkách knihy není nic světoborného, jen jsou tak prosté a samozřejmé, až jsou zcela opomíjeny...
Těžko s ní tedy člověk nalezne nový smysl života, popř. ,,návod" jak žít, ale jen si připomene hluboké pravdy, kterých se kdysi dávno z neznámých důvodů vzdal.