Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1868/bmid_tajemstvi-2zV-1868.jpg 4 56 11

Hlavní představitelé nového televizního seriálu mají svá tajemství: Sabina má těžce postiženého syna, Billova manželka je závislá na drogách, o Zackovi kolují pověsti, že je homosexuál. Všichni mohou natáčením získat, nebo vše ztratit.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Secrets , 1985

Han-nah
02.08.2023 3 z 5

Takové čtení na léto. Bude se natáčet seriál a začínají se hledat herce pro hlavní postavy. Romantika a hlavně tajemství, které má skoro každý, Ta ale pomaličku vyplývají na povrch. Bude to mít vliv na natáčení?

madem
07.07.2022 4 z 5

Když jsem přečetla prsten od stejné autorky, rozhodla jsem se, že dostane ještě jednu šanci. Našla jsem tuto knihu. Zhltla ji za večer. A vím, že s románky končím, pohltí mě, nedovolí přestat, končím s nimi ve 2 ráno, a přesto si z nich nic nakonec neodnesu.

Tylinka
06.11.2021 3 z 5

Ale jo, příjemné , oddychové počteníčko před spaním.

Barbora H
24.03.2021 2 z 5

No... není můj styl...

Jara.v
08.03.2021 2 z 5

Oddechové čtení, ale nijak zvlášť mě kniha neuchvátila.

Zlatinka.Emilly
09.03.2018 4 z 5

Tajemství, která provází postavy v této knize se postupně odkrývají (Sabinin nemanželský nemocný syn, Billova manželka závislá na drogách, Gabby z bohaté rodiny a Zack homosexuál. Snad jen Jane nemá co skrývat). Dobrá oddychovka, ale mám raději více napětí v příběhu.

sabca
10.07.2014 4 z 5

Tak jako všechny knihy této autorky se mi román Tajemství líbil. Zajímavé osudy herců, které spojilo natáčení seriálu. Myslím, že jako čtení na dovolenou je dobrá.

adelinka
21.04.2014 3 z 5

na prekvapenie sa mi čítala celkom fajn...niekedy aj takéto čítanie zapasuje....dej sa odohráva viac menej pri nakrúcaní nového filmu a dá sa povedať, že každý jeden herec z hlavných postáv sa snaží udržať si v tajnosti nejaké tajomstvo....čítala sa rýchlo a v pohode.....

rtesarova88
04.12.2013 4 z 5

Na odreagování dobré, ale jinak taková klasika romantiky kolem herců z natáčení seriálů, kde každá postava má různé zápletky.

roro
10.05.2013 3 z 5

Vcelku čtivá romantika z filmového prostředí,okořeněná tajemstvím hlavních hrdinů.

kika 13
24.01.2013 3 z 5

Točí se tu seriál a každá postava má svoje tajemství.

zfilmováno

Danielle Steel