Tajemná modelka

Tajemná modelka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220922/tajemna-modelka-220922.jpg 3 24 7

Potkali se náhodně v mlze na nábřeží. Cassidy ho zprvu považovala za zlodějíčka, který ji chce obrat o posledních pár dolarů… měl sice pronikavý pohled a pirátský vzhled, ale na kapsáře se choval příliš noblesně. Byl to věhlasný malíř a už dlouho hledal modelku, která by vyhovovala jeho představám o novém obrazu. A Cassidy potřebovala nějaké zaměstnání, aby mohla pokračovat v psaní svého románu. Ani jeden z nich nepočítal s tím, že by do jejich uměleckých plánů mohla vstoupit láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Sullivan´s Woman

petulik330
29.12.2022

Tak tato kniha se autorce moc nepovedla. Přitom mám její knihy velice ráda, ale při tento jsem čekala trochu více.
Děj byl plytký, hlavní postavy neslané nemastné. V celku se noc moc nedělo.
Pro mě je tato kniha zklamáním.

petraj30
30.11.2020 2 z 5

Noru Roberts mám jako spisovatelku moc ráda, ale její talent se spíše projevuje v daleko obsáhlejších knihách.
Anotace není úplně přesná, kdybych neviděla obálku knihy, tak jsem se klidně mohla domnívat, že se jedná o historický román. Nijak mě to bohužel nezaujalo, celou dobu se tam nic nedělo, očekávala jsem nějaký zvrat, ale k ničemu opět nedošlo. Hlavní hrdina se choval každou chvíli jinak. Chvílemi mi připomínal schizofrenika, k tomu ještě naivní hrdinka. Té jejich lásce bych nedávala moc nadějí.
Chtěla jsem nějaký krátký příběh, ale opět to nebyla ta správná volba. Její romány jsou rozhodně lepší a propracovanější.

xindl007
17.10.2017 3 z 5

Říkám si, co mě to zase napadlo se vrátit do raného mládí,kdy jsem podobné knížky četla jedním dechem. Kniha pro mne byla zklamáním. Zápletka jako taková by nebyla špatná, ale tak naivní a málo propracovaný příběh jsem nečetla už dlouho. Tím spíš, že je od Nory, kterou mám jinak hrozně ráda.

mac.martina
29.01.2016 5 z 5

Pěkná oddychovka, taková trochu jednohubka. :-)

anais
01.11.2014 1 z 5

zdlouhavé čtení bez děje, neustále jsem čekala, kdy se už konečně něco stane. Nedoporučuji.

Bet
08.07.2014 3 z 5

Lehké počteníčko na letní odpoledne :)

marketsim
07.03.2014 3 z 5