Ta, která prohraje

Ta, která prohraje https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457041/bmid_ta-ktera-prohraje-Oft-457041.jpg 4 208 66

Chce jediné. Dokonalou rodinu. Tu tvoji. Piper na Leovi vadí jediné – jeho snubní prsten. Moc dobře ale ví, že žádné manželství netrvá věčně. Joannu těší, že se Leo vyléčil z hluboké deprese, je zase okouzlující a věnuje se dětem. Ale jeho radost ze života bohužel nevzkřísila ona. Byla to Piper. Natolik ho pobláznila, že se Leo rozhodne opustit Joannu i společně vybudovaný život. Joanna pátrá v Pipeřině minulosti a nalézá znepokojivá tajemství. Dostane strach o život Lea i dětí. Najde včas potřebný důkaz, aby je zachránila?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

The Wife Stalker , 2020

musivila
12.11.2020 5 z 5

Ta, která prohraje ... bude to Joanna nebo Piper? Kniha je čtivá, rychle ubíhala stránka za stránkou a já musela vědět, jak to dopadne. V hlavě se mi tvořily různé teorie a spekulace, říkala jsem si, že to určitě nebude tak jednostranné, jak to vypadá … ale pak přišel konec a já si jen řekla: CO??? A teď si musím část knihy přečíst znovu, abych viděla i to, co je mezi řádky a na poprvé mi uniklo :-) Takže autorka si se mnou pěkně pohrála.

nada3314
09.11.2020 4 z 5

Velmi ctivy psychothriller. Ta Piper me neskutecne stvala! Zaver knihy jsem fakt necekala, takze za me velmi slusne psycho a jestli pani autorka jeste neco napise, rada si to prectu.

xena2711
05.11.2020 4 z 5

Od začátku se příběh četl skvěle. Když jsem knihu dočítala, tak jsem začala přemýšlet, zda jsem nepopletla jména:-) Myšlenka super, ale rychle utnutá. I tak to stojí za přečtení.

Heli20
05.11.2020 5 z 5

Tak to bylo hodně dobrý “psycho”.Závěr jsem takový opravdu nečekala.Ale četlo se to dobře,hodně napínavé .

ilovebook88
04.11.2020 5 z 5

Nečakala som takýto koniec a veru pri čítaní posledných stránok som rozmýšľala čo bolo na začiatku ????
Za mňa pekná kniha, silný príbeh kde nevieš kto je dobrý a kto zlý...

Adris
01.11.2020 3 z 5

Když se Leo zamiluje do Piper a společně vyštípou Joannu z jejího života, Joanna se rozhodne bojovat, a zjišťuje podezřelé okolnosti v utajené minulosti Piper. Johanna je odhodlaná udělat cokoliv, aby vše zvrátila.

V knize se střídají pohledy Joanny a Piper, které končí napínavě, takže udržují čtenářovu pozornost.

Po celý příběh jsem žasla, jak se muž může jen kvůli poblouznění k nějaké cizí ženské, vzdát ihned své manželky a odstřihnout ji nadobro od dětí. Byla jsem v šoku, pořád jsem si říkala "Pane Bože, to je tak přitažené za vlasy! To se prostě nikdy stát nemůže. Ale zas.. Je to Amerika...".

Stále jsem si také říkala, že bych příběhu neuškodilo přidat v začátku pár stran navíc, aby byl vývoj vztahu mezi Leem a Piper uvěřitelnější. Bylo to vše takové hrozně nahonem, a to dělalo příběh méně uvěřitelný.

Byla jsem napjatá, co se nakonec vyjeví ohledně podezřelé minulosti Piper, a jak se vůbec celá tato náhlá a šokující situace vyvine.

Avšak, jak čtenář spjeje k rozuzlení příběhu, má jakousi představu, že by to mohlo být tak nebo tak, konec přišel vemi brzy, byl urychlený a posloužil jen jako zpětná vysvětlivka. Škoda. Zkazilo mi to dojem z knihy, i když jsem podobný scénář očekávala. Já bych se však přiklonila k jiné verzi, která by příběhu slušela víc. Ale to už je na vkusu každého z vás.