Svět nezrozených drahokamů

Jako každý rok, tak i letos se vydává na tradiční výpravu výkvět rytířstva, aby našel bájný drahokam, který podle proroctví zajistí blahobyt království. Nikdo ovšem netuší, že tajemství drahokamu může ohrozit veškerý život. Lidstvo totiž ohrožuje neznámá nemilosrdná bytost, která hledá únik ze svého světa do naší dimenze. Lidé musí zapomenout na své spory a nepřátelství a spojit síly s dračími beiry aby odvrátili zkázu od svých zemí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28005/svet-nezrozenych-drahokamu-28005.jpg 49
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Saga

Kniha Svět nezrozených drahokamů

orson
04.11.2018

Jedna z mých prvních fantasy, kterou jsem četl a která mě tenkrát opravdu nadchla (četl jsem poprvé když mi bylo cca 16 let). Dnes mi přijde trochu moc idealistická a přímočará, ale jako dobrá rychlá oddechovka funguje pořád.

Erinien
02.07.2018

Četla jsem jí už aspoň desetkrát, je potřeba k tomu něco dodat?

Hanule6
16.08.2015

Pro mě dobrá oddechová kniha. Není vůbec náročná a má zajímavý příběh. Jsou tam chyby v některých větách které nedávají smysl, ale není to hrozné.

Jereelee
28.03.2013

Skvělá kniha pro všechny, kdo mají rádi draky. Je to taková oddechovka, žádný velký "krvák". Našla jsem jen jednu chybu - děj byl strašně uspěchaný.

Jana Rečková

Joanna Railly (p)