Svět bez stížností

Svět bez stížností https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356815/bmid_svet-bez-stiznosti-CCt-356815.jpeg 4 333 111

To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Stěžování je ale tak silný a rozšířený návyk, že k tomu, abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten správný impulz. V této knize se dozvíte, co dělá stížnost stížností, proč je stěžování tak destruktivní, jak si přestat stěžovat a jak k tomu inspirovat i ostatní. Je plná praktických návodů a příběhů lidí, kteří touto životní transformací už prošli. Naučí vás nejenom si nestěžovat, ale celkově být pozitivnější a mít takový život, o jakém jste vždy snili. Navíc se díky speciálnímu nestěžovacímu náramku můžete zúčastnit 21denní výzvy a přidat se tak k více než 10 milionům lidí ve 106 zemích světa.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Synergie

A Complaint Free World , 2007

adlak
13.05.2018 4 z 5

By bylo krásné, kdyby byl svět opravdu bez stížností :) jde jen o to přemýšlet jiným způsobem než většina lidí, se kterými se stýkáme.. nechápu co je to v dnešní době za hit - pořád si na všechno stěžovat... na školu, na práci, na děti, na počasí... na život.. je to smutné. Tato knížka však poukazuje na to, že stěžování není potřeba a má to mnoho výhod... když takovou změnou myšlení člověk projde. Není to však jednoduchá věc ze dne na den.

Miuri
16.04.2018 5 z 5

Tato kniha patří mezi ty, kde můžete, během čtení, cítit i vidět opravdové výsledky. Výborně rozepsané, vysvětlené a čtivé. Kdo informace uvnitř vezme vážně, tomu má šanci změnit život. Zatím jsem vydržel (po 17 dnech čtení), 2 dny si nestěžovat, se vším všudy. Ve třetím jsem se chytil a prohodil komentář, kde už energie byla vyslána za rafinovanějším "postěžováním si", náramek však nosím denně a nepřehazoval jsem ho často - spíše výjimečně 1-2x za den. Pro mě určitě výzva přestat používat sarkasmus, to bylo před výzvou téměř nonstop denně. Do pomlouvání se nezapojuji, kritiku nepoužívám a cítím se skutečně o dost lépe, jsem šťastnější a cílevědomější. (co teprve po dosažení 21 denní výzvy - která samozřejmě bude pokračovat dále :-) Jako konstatování faktu však poznamenám, že při uvědomování si, co vše se dá brát jako stížnost, jak to působí energeticky apod., si možná, jako v mém případě, někteří vnímavější uvědomí, že kolem sebe měli samé lidi, se kterými se dokázali bavit jen v rámci stěžování a používání sarkasmu. Když jste skutečně odhodlaní to kompletně změnit a jednáte podle toho, začne to být vážně výzva. :-) Pro mě kniha 11/10! Vážím si toho, že mi přišla do života, i s tím cool fialovým náramkem.

jewarix
06.03.2018 5 z 5

Kniha je velmi pěkná a má potenciál změnit vám život. Bez vašeho úsilí to však nepůjde.

Andy6
23.02.2018 5 z 5

Z počátku jsem byla trochu skeptická, protože knihy tohoto typu kde mě někdo nutí k pozitivnímu myšlení nebyl můj šálek kávy. Ale musím říct, že je fakt dobrá. Náramek je na moji ruku moc široký, ale nevadí, nahradím ho jiným. Doufám, že mi pomůže a změní pohled na život. Jasně!

Analady
12.02.2018 5 z 5

No řekněte sami, nežilo by se ve světě bez stížností mnohem lépe? Remcání a stěžování si se stalo naší přirozeností. Takže si ani neuvědomujeme, jak si tím škodíme. Tato kniha nepřináší žádné nové poznatky, pouze nám připomíná pravdy, na které tak často zapomínáme. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Pomohla mi podívat se na svůj život z jiné perspektivy a povzbudila k tomu, abych začala pracovat na změně. Teď jen vytrvat :-)

archandelka
09.02.2018 4 z 5

4 hvězdičky dávám pouze za výzvu a náramek, to mi přijde fakt jako velmi výrazná přidaná hodnota. Jinak nepopírám, že v knize je hromada dobrých myšlenek, ale asi to bylo na mě příliš "american style," jinými slovy, hrozně roztahaný obsah, který by se dal vyjádřit asi tak na maximálně 50 stránkách, aniž by člověk ke všemu potřeboval milion příkladů potvrzujících funkčnost daného tvrzení.

Maaakii
05.02.2018 5 z 5

Náramek v knížce je spíš na chlapskou ruku, mě padal, ale mám jiný. Myslela jsem že dát 21 dní nemůže být zas takový problém, ale on i jeden den je někdy moc :-D Tak snad se zadaří.

nikiem
21.12.2017 5 z 5

Náramek nasazen, knížka přečtena a teď s chutí do výzvy. Úžasná myšlenka od skvělého autora. I když výzvu držím pár dní cítím se daleko šťastnější. Bohužel i těch pár dní mám stále první den, i když lezu jako šnek a cíl mám stále v nedohlednu věřím že ho dosáhnu. Přeji všem pevnou vůli. Už to, že jsme si náramek nasadili a s výzvou začali je malý krok k velkému úspěchu :) a přesně ten malý krok je nejdůležitější :)

TomTomis
18.12.2017 5 z 5

Knížkou člověk proletí rychle, ale nasadit si náramek a dát si výzvu v nestěžování není zrovna nejjednodušší. Hurá do toho!

RenataP
12.12.2017

Navlékněte si tento fialový náramek, který se skrývá v knížce a zkuste to taky. Nestěžovat si. Nebrblat na celý svět a nezaplevelovat si mozek především sami sobě. Jsem si jistá, že tato kniha vás ovlivní minimálně v tom, že si více začnete všímat podobného plevelení. U sebe, ale i u jiných. Konkrétně Svět bez stížností osloví každého trošku jinde, ale mne naučila, a to si myslím, je obecné, alespoň rozeznávat v životě věci důležité a věci nedůležité a zbytečně zatěžující.

JanaDor
03.12.2017 5 z 5

Z hlediska literárního stylu je to hezký průměr. Dle mého, ale v těchto knihách hledáme hlavně poselství, povzbuzení, poučení, pokyny a pobídnutí ke změně, která udělá šťastnější a spokojenější nejen nás, ale i naše okolí. Protože novou pozitivní energii budete šířit dál kolem sebe a lidé si toho všimnou. Možná se budou ptát, co vás změnilo a vy s klidem a hrdě ukážete svůj fialový náramek a sdělíte jim, že jste splnila výzvu „nestěžovat si“.

pozitivní myšlení rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Will Bowen
americká