Svědkyně

Svědkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474993/bmid_svedkyne-4XY-474993.png 4 240 240

Kendall se podařilo vyprostit sebe i své dítě z havarovaného auta, ovšem v nemocnici si netroufá prozradit svou identitu a jedné noci se rozhodne uprchnout. Proti její vůli ji na útěku doprovází muž, kterého hrdinně zachránila z nabouraného vozu a jenž v důsledku nehody ztratil paměť. Zpětně se dozvídáme, jak se hrdinka do této svízelné situace dostala i jak bude její příběh pokračovat dál. Kendall přijela do městečka Prosper, aby se stala veřejnou obhájkyní slabých, nemajetných a utiskovaných, ale setkává se s odporem a předsudky kvůli svému pohlaví. Vše začne vypadat růžově, když se provdá za sympatického místního boháče Matta Burnwooda, ale ten záhy promění její život v peklo a ona narazí na podivné tajemství, kterému se snaží přijít na kloub. Stává se nebezpečnou svědkyní, která toho ví až moc o zákeřném zlu – podaří se jí přežít a ochránit před hrůzou i své dítě?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Witness , 1995

Artepy
06.04.2014 5 z 5

Jako vždy perfektní. Sandra Brown nikdy nezklame!

Evaevelína
12.05.2013 4 z 5

Kniha se mě dějově líbila,a klobouk dolů překládal to MUŽ, moc dobře to zvládl. Pěkně rozvinutý příběh s krimi zápletkou.Jen mě žralo na konci co pořád mlely že Kendall unesla Johna,vnímavý čtenář ví jak to bylo.Jo,to musím napsat,přebal mi byl povědomí a tak jsem koukla do poličky J.Garwood a tam jsem našla knihu Tanec stínů...ruku do ohně že je to jedna a ta samá osůbka.

monte
11.05.2013 4 z 5

Napínavé a čtivé,jako většina autorčiných knih

gilt
06.11.2012

To prostě byla síla. Napínavé, že se člověk od toho neutrhne!

kika 13
01.11.2012 3 z 5

Pěkná krásná napínavá úžasné zážitky při čtení.

pipuska73
22.07.2012 5 z 5

Tuhle mám nejradši :)

pirin
05.10.2011 5 z 5

Knihy teto spisovatelky miluji. Mam sice rada ty novejsi, ale i tu ranni tvorbu si s usmevem prectu:-)
Sandra Brown me okouzlila. Nektere romany mam prectene i vice jak 3x..a to je co rict :-)))

konimka
06.08.2011 5 z 5

Napětí, romantika a překvapující zvraty, co více si přát u napínavého příběhu

meduzka123
22.03.2011 5 z 5

Asi nejnapínavější kniha co jsem od ní přečetla .. úžas!

modroocko
17.03.2011 5 z 5

Přečetla jsem ji za 2 dny, což je u mne zatím rekord. Četla jsem ji jedním dechem. Velice napínavý příběh. Doporučuji!

pro ženy útěk sekty těhotenství

Sandra Brown
americká, 1948