Svatba z donucení

Svatba z donucení https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30983/bmid_svatba-z-donuceni-00I-30983.jpg 4 19 4

Věčná sbírka série

Gytě oznámí její dědeček, bohatý sir Robert Sullivan, že ji učiní svou dědičkou, ale zároveň od ní požaduje, aby se provdala za jednoho z jeho synovců. Gytha oba považuje za odporné a zoufale hledá cestu, jak tomu uniknout. Dozví se, že během válek s Napoleonem její otec zachránil život jejich sousedovi, elegantnímu a okouzlujícímu lordu Lockeovi, s nímž však její dědeček nemá dobré vztahy. V zoufalství se obrátí k lordu Lockeovi o pomoc. Lord souhlasí, že budou předstírat své zasnoubení. Má k tomu totiž vlastní důvody; potřebuje se zbavit princezny Zuleiky, která ho stále pronásleduje. Po tomto oznámení se však oba mladí lidé ocitnou v nebezpečí, kdy jim jde doslova o život... Při překonávání všech nástrah se do sebe hluboce zamilují, a tak nakonec vše opravdu končí sňatkem, ke kterému byla Gytha "donucena".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Forced to Marry , 1986

Lenka40
07.04.2018 3 z 5

Tak po dlouhé době jsem si vzala jednu romantiku od Barbary a byla to příjemná oddychovka . Takže kdo občas potřebuje něco na odlehčení u čeho nemusíte přemýšlet ,tak Barbara Cartland je přesně to pravé

MinaHawke
18.11.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, jen je škoda, že je tak krátká. Přečetla jsem ji jedním dechem. Každého určitě neosloví autorčin styl, ale já mám její knihy ráda.

helenkan
24.08.2017

Asi mám smůlu při výběru knih téhle spisovatelky. Sice je to teprve druhá,kterou jsem od ní přečetla,ale stejně hrozná. Byla jsem naprosto zklamaná. Jediné dobré bylo,že knížka má tak málo stránek.

hojchna
08.03.2013 odpad!

Ke knize jsem se dostala omylem a celou jsem ji přečetla jen díky tomu, že nebylo nic jiného po ruce. Téma sirotek - dědictví - ušlechtilý muž a nějaký zmetek - happy end.. Už na začátku bylo jasné, jak to všechno dopadne. Co mě však nejvíc vadilo, byl styl psaní. Nevím proč, ale z přímých vět hlavní hrdinky jsem hned získala pocit, že buď koktá nebo zadrhává. Za každým třetím slovem byly . . . . . . . . . . . . . . . Kniha mě opravdu nebavila a můžu tady klidně slíbit, že od této autorky nic číst nebudu..