Cos to udělal?

Cos to udělal? https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436951/bmid_cos-to-udelal-Bu3-436951.jpg 4 133 40

V tomto surovém, napínavém thrilleru není rodina taková, jak se na první pohled jeví. Když v ošuntělém motelu ve Filadelfii najdou viset zohavené tělo, předpokládá forenzní specialista Liam Dwyer, že to bude případ jako každý jiný. Jenže se ukáže, že s ženou, jejíž tělo našli, měl poměr, který ukončil, aby si zachránil manželství. Je tu ale ještě jeden větší problém: Liam si nevzpomíná, kde v noc vraždy byl ani co dělal. Obrátí se tedy na svého bratra Seana, vyšetřovatele z oddělení vražd. Ten mu sice kryje záda, ale důkazů proti Liamovi neustále přibývá. A Liam se snaží předběhnout čas i své kolegy a zjistit pravdu – i kdyby to mělo znamenat, že se tím potvrdí jeho vina. Čím hlouběji se však dostává, tím temnější rodinná tajemství vyplouvají na povrch…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

What Have You Done? , 2018

Belanna
25.09.2021 4 z 5

Přesto, že se dalo hodně věcí předvídat, bavilo mě to a knížku jsem si užila. Lehce se četla a konec byl také pěkný.

ZuzanaZ83
08.08.2021 3 z 5

Velmi zdařilá kniha. V podstatě je zřejmé, jak to dopadne, nechybí překvapení. Příběh se velmi dobře čte, má tempo i spád.

Hella
02.08.2021 4 z 5

Nečekala jsem (dle místního hodnocení), že to bude až tak dobré. Já se skvěle odreagovala napínavým čtivým příběhem a to je to, co od odpočinkové literatury čekám. Za mě zkrátka bezva.

Hakate
25.07.2021 4 z 5

Kniha má sice předvídaný děj, ale příběh a jeho zpracování se mi líbil.

soukroma
27.06.2021 2 z 5

Jednoduché co do zápletky a zainteresovaných - jedna velká rodina, pokrevní i nepokrevní, všichni se milují a přitom se stále dokola obviňují z vražd a hází to jeden na druhého... A velmi málo uvěřitelné, přitom všechny použité zlomy se daly předvídat. Nic moc.

TerezaaBaarova
24.03.2021 4 z 5

Každé odhalení důkazu /SPOILER nebo spíš zamaskování stopy KONEC SPOILERU/ ukazuje na další novou stopu, to mne opravdu baví.
V každé kapitole je podezřelý někdo jiný.
Moc dobrá detektivka, lehký počtení a dost dobrý závěr.

plamínek21
20.03.2021 3 z 5

Průměrná, vcelku čtivě napsaná detektivka u jejíhož čtení se vůbec nenadřete.
Přitažené za vlasy, mnoho klišé.
Bez přečtení se rozhodně obejdete.

Kenan
22.02.2021 4 z 5

Bylo to předvídatelné, to ano. Ale i tak mně to bavilo. Napínavé a zábavné čtení.
Dva bratři, oba u policie, oba měli problematické dětství, a na každého z nich to mělo jiný vliv. Nelituji času stráveného nad touto knihou.

Jájinka
31.01.2021 2 z 5

Sice dost čtivé, ale jinak ztráta času.

RADOST
31.12.2020 4 z 5

Dobře vymyšlená detektivka. Zaujme, poskytne oddych a únik od všedních starostí a přitom neurazí. Úzký okruh možných podezřelých, přesto každé odhalení poskytuje nové otázky. Napínavé čtení pro zábavu, které vás přenese do situace, kterou byste určitě nechtěli zažít.

monci6485
14.12.2020 4 z 5

Nenáročné čtení. Jednoduchá kriminálka, u které není třeba přemýšlet. Vrah je opravdu hrozně nenápadný. :-D Kniha ničím nepřekvapí, ale i tak se mi líbila.

Ajuszka
06.12.2020 4 z 5

Začátek byl takový trošku nezáživný, ale zhruba od čtvrtiny se to rozjelo a už jsem nedokázala přestat číst. Perfektně zamotaný případ, jehož konec vás překvapí.
Pokud máte možnost, určitě si knihu prečtěte, myslím, že nebudete litovat.

Janík511
22.10.2020 4 z 5

Kniha plná zvratů, i když jsem ke konci už odhadla viníky. Nebyla špatná, ale na plný počet mi ještě něco chybělo. Určitě stojí za přečtení.

zuzana2599
14.09.2020 4 z 5

Cos to udělal ? Je to určitě dobrý thriller, u kterého jsem se vůbec nenudila a čtení mě bavilo.
Nechybí napětí, akce, příběh je trošku předvídatelný, ale já byla na konci vlastně i překvapená.
Zajímal mě příběh dvou bratrů, kteří prožili hrozné dětství a nyní si myslí, že jsou sobě oporou. No, zdání někdy může klamat. Klidně doporučím, je to dobré !

Katania
13.09.2020 3 z 5

Čtivé, ale předvídatelné. Celkově takové bez nápadu. Znovu bych už knihu nečetla.

Kočička911
31.08.2020 3 z 5

Nebylo to špatný, ale trochu předvídatelný.. bohužel

klarinka9974
27.08.2020 5 z 5

Kniha mě zaujala v knihovně samotnou obálkou a anotace zněla skvěle. A určitě mohu doporučit. Další dobrý thriller, kdy podezříváte každého a přitom do poslední stránky vůbec nevíte jak to bude. Od začátku knihy se nebudete nudit. V první kapitole už vyplouvá záhada na povrch a vás to nutí číst dál a dojít ke konci, kdy se všechno dozvíte. Čeká vás tajemství, odhalení, záhada, smrt a hlavně překvapení. Mohu doporučit.

kofola33
06.08.2020 3 z 5

Pribeh dost predvidatelny, nicmene cetlo se to rychle.

Medovnice
26.07.2020 1 z 5

Hloupý a naivní děj, nepravděpodobné a papírové postavy, od začátku jasný pachatel, vyústění k smíchu. Jedna hvězda za čtivost, ale jinak ztráta času.

Kačka655
12.07.2020

Pěkně čtivý příběh u kterého se nenudíte! Doporučuju :-)

kriminální thrillery

2020  78%Cos to udělal?
2022  84%Řekni mi pravdu

Kniha Cos to udělal? je v