Stvoření

Stvoření https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28482/stvoreni-28482.jpg 5 43 7

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha čtvrtá. V žádné galaxii neexistuje struna, která by byla schopna vydat lepší zvuk, než je zvuk lidské duše.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ,

Сотворение , 1999

ditul
28.01.2024 5 z 5

Další skvělá kniha, která se přečetla jedním dechem. Líbil se mi příběh Stařík u dolmenu a pověst Dva bratři.
*"Boží mysl a Jeho systém nejsou v tajze porušené do takové míry jako tam, kde žije člověk dnes. V tajze ze stromů padá listí, větřík láme malé větvičky. A tak půdu v tajze hnojí listí, větve a žížaly. Rostoucí tráva reguluje strukturu půdy. Křoví jí pomáhá s přebytkem kyselosti nebo zásaditosti. Nic z těch hnojiv, které znáš, nevynahradí list spadlý ze stromu. Vždyť on má v sobě množství kosmických energií. Viděl hvězdy, slunce a měsíc. A nejen viděl - byl s nimi v součinnosti. I když uplyne mnoho tisíc let, tak země v tajze bude stále úrodná."
"Ale pozemek, na kterém stavíme dům, není tajga."
"Tak ji naplánuj! Sám zasaď les z nejrůznějších stromů."

Elea
15.08.2022 4 z 5

Pro mne zatím nejlepší kniha série, hodně se mi líbil Anastasin názor na modlitbu jako rozhovor.

Bafy
31.01.2022 5 z 5

" V žádné galaxii neexistuje struna, která by byla schopna vydat lepší zvuk, než je zvuk písně lidské duše."
Ano, stačí jen naslouchat ..... I tento díl, stejně jako předchozí, byl úžasný a tak nějak pro mne důležitý....
Děkuji

popeluška
06.07.2019 5 z 5

Čtvrtá kniha opět jedním slovem nádherná :-)

Gizminek
30.03.2017 5 z 5

Nádherné, tak moc doufám, že se Anastasiiny předpovědi a vize jednoho vyplní a na Zemi bude život podle jejího scénáře. Výchova dětí k lásce, učení se podle hvězd, soužití s přírodou a souznění s Bohem. Vymaníme se z touhy po materiálnu a penězích a budeme žít volně v přírodě bez okov sociálních pravidel a byrokracie. Nyní stále více a více lidí užívá antidepresiva, vytvořili jsme si vlastní otroctví, ze kterého zdánlivě není cesty ven. Pokud bychom ale na chvíli připustili, že je jiná cesta, než ta na kterou jsme nastoupili, a snažili se jí krok po kroku následovat, tak jednoho dne může být naše planeta opět zelená, plná lásky, soucitu a pozitivní božské energie. Slova v závěru knihy, jsou jedny z nejkrásnějších, která jsem kdy četla:
"V žádné galaxii neexistuje struna, která by byla schopna vydat lepší zvuk, než je zvuk lidské duše."
Amen!

Anna 13
08.02.2016 5 z 5

Jak žalostné je vidět číslo 24. 24 čtenářů z celé Databáze přečetlo tuto knihu. Jen dvacet čtyři. A jen jeden komentář...

Před touto knihou jsem přečetla všechny předešlé knihy o Anastasii. O ženě, která je pro mne tou největší inspirací a nepřestanu toužit po jejím životě. Všechny tyto knihy mne nesmírně obohatily, změnily mé srdce a má duše to vše přijmula, tak přirozeně a snadno. Něco z Anastasie už v ní bylo ještě před tím, než o Anastasii vůbec věděla.

Tato kniha byla neuvěřitelná... Kéž by ji přečetlo více lidí a uvědomilo si podstatu Života, poznalo konečně Boha, uchopilo svůj život s Láskou, Pravdou a Štěstím... Moc bych si to přála...

Pociťte to...

DivnýJanko
23.10.2015 4 z 5

nuž kto vie, ten vie. a je mi príjemne na duši z toho, že občas sa to Vedenie dostane aj do knihy v širšom rozsahu, ako len jedna dve vety. a toto je presne prípad takýchto kníh, alebo inak, ak duchovná knižnica, tak by mala obsahovať vo svojom brušku také výživné a slnečné vitamíny ako knihy o Anastasii. Sláva jej.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950