Kdo vlastně jsme?

Kdo vlastně jsme? https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28483/kdo-vlastne-jsme-KmQ-28483.jpg 4 38 6

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha pátá. Ti, kteří dokáží pochopit své předurčení a podstatu nekonečnosti, začnou žít šťastně, věčně se převtělujíce, neboť svými myšlenkami vyprodukují šťastnou nekonečnost.

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: ,

Кто же мы? , 2001

ditul
ditul
28.01.2024 5 z 5

Bylo by krásné, kdybychom žili každý na svém kousku území v lůně přírody.. Líbil se mi příběh dětí Dáši a Kosti.
*Když Anastasia vyprávěla o detailech projektu, říkala, že na pozemku je nutné zasadit strom a že pohřbívat zemřelého člověka je třeba nikoliv na hřbitově, ale na rodovém pozemku, jejž sám uspořádal. Na hrobě není třeba stavět žádné pomníky. Památkou na člověka by nemělo být mrtvé, ale živé. Památkou pro blízké budou živé výtvory člověka. Tehdy se jeho duše bude moci opět vtělit do materiálního světa, v rajské pozemské zahradě.
Lidé pohřbení na hřbitově se nemohou dostat do ráje. Jejich duše se nedokáží vtělit do hmoty, dokud existují myšlenky příbuzných a přátel, kteří vzpomínají na jejich smrt. Náhrobek je pomníkem smrti. Rituál pohřbívání vymyslely temné síly a jeho cílem je alespoň na čas uvěznit lidskou duši.

Bafy
Bafy
25.10.2022 5 z 5

" ... Ti, kteří dokáží pochopit své předurčení a podstatu nekonečnosti, začnou žít šťastně, věčně se převtělujíce, neboť svými myšlenkami sami vyprodukují svou šťastnou nekonečnost."

DYRKA98
DYRKA98
19.10.2022 5 z 5

Dobrá knížka

Elea
Elea
16.08.2022 1 z 5

Nejslabší kniha série, chvalozpěv na velikost a bohatství Ruska a opěvování Putina opravdu není to, co bych chtěla číst.

popeluška
popeluška
30.08.2019 5 z 5

Nádherná kniha,která nemusí sednout každému.....ale já jsem si jí krásně užila a mám z ní pěkný pocit:-) Stejně tak i z předešlých dílů.

vlkcz
vlkcz
06.06.2017 2 z 5

Z celé série zatím nejméně vyrovnaná a nejslabší. Dokud se Anastazia a autor drží obecných filozofických principů a možností, jak je uplatnit v životě, je vše v pořádku. Ovšem v okamžiku, kdy začnou fantazírovat, jak Putin rozdá půdu lidem a nebude z ní chtít ani daně, jak se během 9 let (pomíjím, že už měly před drahnou dobou uplynout) odstěhuje tři čtvrtiny ruské populace na takto přidělenou půdu, jak Rusko začne odzbrojovat a rušit armádu atd., to jsem měl pocit, jako když z nějakého důvodu někdo záměrně sabotuje myšlenky jinak velmi dobré knihy.
Škoda, pokud by takhle měla celá série pokračovat, mám obavy, že ji nedočtu.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950
2000  78%Anastasia
2001  88%Zvonící cedry
2002  90%Prostor lásky
2004  90%Rodová kniha
2004  93%Energie života

Kniha Kdo vlastně jsme? je v