Stručný manuál úspěšného lenocha

Stručný manuál úspěšného lenocha https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401569/bmid_strucny-manual-uspesneho-lenocha-yDT-401569.jpg 4 28 13

Jak dostat od života, co chcete. Jak poznat, co je v životě důležité? Jak poznat, co z toho je důležité právě pro vás? A jak si za tím důležitým jít tak, abyste se nenechali v půli odradit? V této knize najdete nápady, taktiky a ideje, které vám pomohou poznat váš potenciál, splnit si sny a stát se tím, kým chcete být. A přitom se nemusíte nadřít víc, než je opravdu nutné. Splnit si svoje životní sny není tak složité, jak se na první pohled zdá. Stačí neztrácet motivaci, být důsledný a dodržovat pár pravidel.... celý text

Mickhesh
29.12.2022 4 z 5

V jako každé knize motivační je několik tipů dobrých a je potřeba si je buď vypisovat, nebo jinak označit. Tahle motivační kniha patří mezi ty lepší.. Řekněme, že vám dá základ, aby jste se mohli odrazit od mola a plout a umí to i docela vtipným způsobem. 70%

Slůník
13.04.2022 3 z 5

Některé tipy jsou opravdu užitečné.

Popko
10.12.2021 3 z 5

Jasné, stručné, neurazí...

jaroiva
16.09.2021 5 z 5

Další motivační příručka. Už jsem jich přečetla tolik a pořád se podle nich neřídím. Že by konečně?
Tahle je jasná, stručná, úderná, tentokrát by to mohlo klapnout. Nebo že bych začala od pondělí? :)

HanaJadavan
26.12.2020 1 z 5

Nikdy bych nevěřila, že dám nějaké knížce jen 1 z 5. No, je to tady. Celou dobu jsem přemýšlela, co vedlo autora k tomu, aby zahlcoval už tak zahlcený trh další knihou, která nemá žádnou další přidanou hodnotu. Kniha po celou dobu jen vykrádá jiné knížky (napočítala jsem jich cca 12) a navíc je (až na jednu výjimku) neuvádí jako zdroje. Kdyby to byla diplomka, tak by autora vyhodili za plagiátorství. Autorských je pouze cca 5 stran, kde autor sdílí, jak má věci nastaveny on sám. Snažila jsem se najít aspoň jeden důvod, proč si knížku přečíst, a patrně bych ji doporučila pouze těm, kdo nikdy žádnou knihu zaměřenou na produktivitu nečetli a vlastně obecně neradi čtou a stačí jim něco typu skripta. V opačném případě je to úplný waste. Tuto knihu můžete s klidným srdcem vynechat, je to jen nezdařilá snaha o vlastní propagaci.

AntoninK
05.12.2020 5 z 5

Nejlepší kniha z katerorie Osobní rozvoj, kterou jsem četl. Autor píše stručně a uchopitelně, žádná zbytečná omáčka. Kniha v sobě obsahuje to nejdůležitější z několika jiných mnohem obsáhlejších knih. Např. kniha Atomové návyky je tu shrnuta v pár stránkách. Navíc autor podněcuje čtenáře provádět akční kroky již během čtení knihy.

renca9071
26.09.2020 5 z 5

Motivační kniha, jak dosáhnout svých snů, cílů, úspěchů nebo jen lepšího života. Krásná příručka, jak se například zbavit svých záporných zvyklostí a jak změnit svůj život k lepšímu. Název hezky upoutá a proto by si ji měl přečíst každý. DOPORUČUJI.

Dandy1
16.02.2020 4 z 5

Název je zavádějící. Pro lenochy tam nic není. Je to motivační kniha jak dosáhnout úspěchu a ničím se neliší od jiných.

lentilka_007
09.10.2019 4 z 5

Užitečná příručka, což u příruček není samožrejmost. Nastíní možnosti i s praktickými tipy, není zbytečně rozvláčná a tak neprokrastinuji její čtení. Celkově dává smysl. A název upoutá

Iki1
08.06.2019 5 z 5

Příručka tak, jak si ji představuji - jednoduchá, přehledná, motivační. Čtenář v ní získá jasný přehled co a jak. Jen se překonat a pustit se do seberozvoje.

mariva
29.03.2019 3 z 5

Stručně shrnutá základní pravidla, jak se motivovat k nějaké činnosti, dost podobná jako v jiných motivačních knihách. Vzhledem k názvu jsem čekala nějaký jednodušší návod pro "lenochy", ale jak vidím, bez tvrdé práce to nepůjde.

Verousek
26.03.2019 5 z 5

Jednoduše, přehledně, hezky zpracovaná kniha. Přesně takhle si představuji něco, co pro mě má být motivační knihou.

leniess
24.02.2019 5 z 5

Velice stručně a výstižně napsaná kniha, jak si stanovit cíle a jak jich dosáhnout. O motivaci a seberozvoji jsem již přečetla několik knih a tahle mi dala ucelený přehled.

Jan Hebnar
česká
2019  77%Stručný manuál úspěšného lenocha
2016  100%Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem
2020  60%Češi a cizinci

Kniha Stručný manuál úspěšného lenocha je v