Stručný manuál úspěšného lenocha

Jak dostat od života, co chcete. Jak poznat, co je v životě důležité? Jak poznat, co z toho je důležité právě pro vás? A jak si za tím důležitým jít tak, abyste se nenechali v půli odradit? V této knize najdete nápady, taktiky a ideje, které vám pomohou poznat váš potenciál, splnit si sny a stát se tím, kým chcete být. A přitom se nemusíte nadřít víc, než je opravdu nutné. Splnit si svoje životní sny není tak složité, jak se na první pohled zdá. Stačí neztrácet motivaci, být důsledný a dodržovat pár pravidel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401569/big_strucny-manual-uspesneho-lenocha-yDT-401569.jpg 3.924

Kniha Stručný manuál úspěšného lenocha

Slůník

Některé tipy jsou opravdu užitečné.

Popko
10.12.2021

Jasné, stručné, neurazí...

jaroiva
16.09.2021

Další motivační příručka. Už jsem jich přečetla tolik a pořád se podle nich neřídím. Že by konečně?
Tahle je jasná, stručná, úderná, tentokrát by to mohlo klapnout. Nebo že bych začala od pondělí? :)

HanaJadavan
26.12.2020

Nikdy bych nevěřila, že dám nějaké knížce jen 1 z 5. No, je to tady. Celou dobu jsem přemýšlela, co vedlo autora k tomu, aby zahlcoval už tak zahlcený trh další knihou, která nemá žádnou další přidanou hodnotu. Kniha po celou dobu jen vykrádá jiné knížky (napočítala jsem jich cca 12) a navíc je (až na jednu výjimku) neuvádí jako zdroje. Kdyby to byla diplomka, tak by autora vyhodili za plagiátorství. Autorských je pouze cca 5 stran, kde autor sdílí, jak má věci nastaveny on sám. Snažila jsem se najít aspoň jeden důvod, proč si knížku přečíst, a patrně bych ji doporučila pouze těm, kdo nikdy žádnou knihu zaměřenou na produktivitu nečetli a vlastně obecně neradi čtou a stačí jim něco typu skripta. V opačném případě je to úplný waste. Tuto knihu můžete s klidným srdcem vynechat, je to jen nezdařilá snaha o vlastní propagaci.

AntoninK
05.12.2020

Nejlepší kniha z katerorie Osobní rozvoj, kterou jsem četl. Autor píše stručně a uchopitelně, žádná zbytečná omáčka. Kniha v sobě obsahuje to nejdůležitější z několika jiných mnohem obsáhlejších knih. Např. kniha Atomové návyky je tu shrnuta v pár stránkách. Navíc autor podněcuje čtenáře provádět akční kroky již během čtení knihy.

renca9071
26.09.2020

Motivační kniha, jak dosáhnout svých snů, cílů, úspěchů nebo jen lepšího života. Krásná příručka, jak se například zbavit svých záporných zvyklostí a jak změnit svůj život k lepšímu. Název hezky upoutá a proto by si ji měl přečíst každý. DOPORUČUJI.

Dandy1
16.02.2020

Název je zavádějící. Pro lenochy tam nic není. Je to motivační kniha jak dosáhnout úspěchu a ničím se neliší od jiných.

lentilka_007
09.10.2019

Užitečná příručka, což u příruček není samožrejmost. Nastíní možnosti i s praktickými tipy, není zbytečně rozvláčná a tak neprokrastinuji její čtení. Celkově dává smysl. A název upoutá