Stropopodní žuchbuchy

Stropopodní žuchbuchy https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442120/bmid_stropopodni-zuchbuchy-Mwj-442120.jpg 5 10 3

Ahoj, jmenuju se Sára a chci vám vyprávět příběh úplně obyčejné holčičky v úplně obyčejném domě, ve kterém se najednou objeví nový nájemník. A ten má k obyčejnosti daleko. Má prazvláštní dalekohled a tvrdí, že spadl ze stropu, a moc rád by se tam vrátil zpět. A že na stropě nebydlí sám. Žijí tam s ním chuchvalcové, šísové, placatci a čumčilové a mnozí další. Ta obyčejná holčička jsem já a ten nájemník náš soused Stropopod. Naši tvrdí, že jsem si to vymyslela a že mám bujnou fantazii… Jaká fantazie?! O mně přece každý ví, že jsem holčička totálně bez fantazie a tak nudná, že si ani vymýšlet neumím. Tak to je nová dětská knížka autorky Terezy Verecké, která vznikla podle původní četby na pokračování pro Český rozhlas.... celý text

dagmar7365
02.06.2022 4 z 5

Synovi se to líbilo. Měl jedinou výtku, proč se na začátku některých kapitol opakuje to, co už víme. Zajímavý výlet do světa fantazie, i když jak všichni dobře víme, Sára žádnou fantazii nemá.

OsolenéKnihy
22.02.2021 5 z 5

Velice milá a nápaditá kniha pro děti, které klasické příběhy už trochu nudí. Tohle je přesně taková ta kniha, která zabaví i starší čtenáře, líbilo se mi hraní si s textem a zapojení určité interaktivity. Příběh byl originální a vtipný, moc super. :))

Knihu jsem obdržela a četla ve spolupráci s Kosmasem, za což moc děkuji!

lucie3725
22.12.2020 4 z 5

Bláznivá záležitost osvěžujícím způsobem prošpikovaná neobvyklými slovy. Už nikdy pro mě stropy nebudou tím co dřív!

Tereza Verecká
česká, 1985
2020  90%Stropopodní žuchbuchy
2019  94%Piš, nebo střelím
2020  91%Třaskavé pohádky aneb Malý chemický bestiář
2017  0%Kamenná, divná věc…

Kniha Stropopodní žuchbuchy je v