Střípky času

Střípky času https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527510/bmid_stripky-casu-656b3dc6865b0.png 5 3 3

Sbírka je plná vázaných veršů hravých, vážných i milostných. Směs střípků života sbíraná časem.

jana7289
09.03.2024 5 z 5

Velmi příjemná sbírka básní, která je naprosto výbornou volbou na pár klidných večerů, kdy chcete utéct od všedních trablů, nebo si proložit čtení něčím neobvyklým. A je to o to příjemnější, že sbírku sepsala česká autorka. Každý si tu najde to, co mu sedí nejvíc. Je super se u jednotlivých básní zastavit a vychutnat si je nebo o nich popřemýšlíte. Rozhodně je o čem. Nepochybně se ke sbírce budu vracet.

tomas0851
22.01.2024 5 z 5

Abych si odpočinul od všech mých sci-fi a fantasy v posledních dnech, sáhnul jsem po básnické sbírce kamarádky Míši.
Míšu jsem poznal díky velmi povedenému románu Lvice v erbu krále .
Né, že bych dal sbírku na jeden zátah, ale čas od času jsem ji vzal do ruky a užíval si.
Užíval si vše, co prozrazuje ta nádherná obálka. Něhu, hravost, romantiku, smutek, zamyšlení, radost, smích .
Příjemné pocity ještě umocňují krasné ilustrace.
Ač útlá knížečka, najdete v ní vše, co si budete přát.
Autorka sem dala výběr toho nejlepšího ze své celoživotní tvorby.
Kdo má rád poezii. Příjemnou, lehkou, úsměvnou, ale i vážnou, bolestnou či k zamyšlení nutící, určitě doporučuji.
Závěr knihy tvoří medailon autorky. Netradiční, úsměvný, příjemný.
Příjemné zpestření všedních dnů

mgr-zuzanayNVy
08.01.2024 5 z 5

Je jasně patrné, že sbírka básní vychází z nitra autorčina. Některé z básní pohladí po duši, některým se zasmějete a nad některými se zamyslíte. Prostě každý si najde to "své".
Já osobně jsem nadšena i grafickým zpracováním, které je součástí knihy. Krásné dílko.

2023  81%Lvice v erbu krále
2023  100%Střípky času