Střípek malachitu

od:


KoupitKoupit eknihu

Gina hlasitě vzlykala, cítila tu past, beznaděj a hroznou vinu. Nejenže přejela člověka, ale zničila život i svému manželu Alanovi, úspěšnému právníkovi. Ujela od nehody a nic neřekla. Alan však pravdu zná, a když zametá stopy, aby Ginu ochránil, dopouští se osudných chyb.

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/356851/stripek-malachitu-zoO-356851.jpg 3.611
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
myšpa
11.09.2018

Kniha mně nenadchla.

JanaKa1156
17.08.2018

Pěkné čtení.

Kočičáci
15.05.2018

"Když si tě nenajde zákon, najde si tě osud."
Většinou to tak bývá a je tomu tak i v tomto příběhu... Gina sice zabít nechtěla, ale stalo se, Alan chtěl svoji lásku ochránit, ale nezvolil nejšťastnější cestu... a tak je osud dohnal.
Opět hezký, poučný příběh, který vás donutí se zamyslet nad mnoha situacemi. Jak je štěstěna vrtkavá, jak se nevyplácí brát spravedlnost do vlastních rukou, jak můžete být chvilku na vrcholu a obratem můžete skončit na ulici.
Vřele doporučuji!

hruskovalucie93
10.05.2018

Za mě trošku jednodušší styl psaní .. chvílemi mi příběh přišel až úsměvný, ale knihu jsem i přesto dočetla. Proč ne, zajímavý námět. Další knihy od autora ale už nutně mít nemusím.

Šárka5875
13.02.2018

Do knihy jsem se těžce začítala. Snad polovině se to zlomilo a zdálo se mi, že se příběh konečně rozjede a bude to prima čtení. Ale nebylo. Alespoň za mě ne. Děj se táhl, chyběl mu náboj, trochu živosti. Konec příběhu si v podstatě dávno před ním odvodíte sami, takže žádné překvapení vás nečeká. Jediné, za co dávám palec nahoru, je poselství, které si z knihy odnesete. A sice, že brát spravedlnost do svých rukou se nevyplácí. A také, že nelze všechny bezdomovce házet do jednoho pytle a pohrdat touto skupinou lidí. Protože na ulici se může ze dne na den ocitnout opravdu každý z nás.

Marcela2112
19.01.2018

Autor mě opět nezklamal. Trochu mi vadí, že než se rozečtu, je příběhu konec. Ale to na kvalitě neubírá, vždycky je to něco na zamyšlení.

zdehan
24.11.2017

Kniha se mi líbila.

JakubiRa
11.10.2017

Velmi čtivý příběh o síle lásky, také o moci peněz a bezmoci, když se člověk ocitne v situaci bez peněz a bez domova. Četba mě přivedla k zamyšlení nad situacemi, které se mohou dít denně kolem nás a vnímáme je někdy už jako samozřejmost. Kniha je napsána takovým způsobem, že pohne svědomím. Zdeněk Hanka píše tak, že nenaservíruje všechno jako "hotovou věc", ale osloví svým dílem člověka právě "v té jeho" situaci. Mám od autora přečteno všechno, všechno se mi líbilo, ale Střípek malachitu vede. Více v recenzi.