Stráž na Psí skále

Stráž na Psí skále

Bohatý rančer Lewis Parish byl úkladně zastřelen a uznávaný správce Ernest Malt z vraždy obviní nezkrotného mladého Quinna Rackhama, jemuž věčné neshody s Maltem vynesly život psance. Na rodný ranč se jako nový majitel vrací z města patnáctiletý Parishův syn Illy. Čekají ho nelehké chvíle. Rád by poznal podrobnosti o hospodaření s majetkem. Odvaha mu nechybí, ale je mladý a nezkušený. Navíc nevěří, že otce zabil opravdu Quinn. Kde bere správce svoji jistotu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29490/straz-na-psi-skale-29490.jpg 4.540
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

AdamNový
18.05.2017

Kniha je velmi dobrodružná. Jsou tam napínavé chvíle a dokonce jsem se zasmál. Pro děti je to výborné. Líbilo se mi spravování jeho doporučuji. Dávám 5 hvězdiček

sadlo
18.07.2016

Rodiče, prarodiče, apeluji na vás, pořiďte tuto knihu vašim dětem, vnukům. Skvělá kovbojka, western. Vůbec, pan Fiker patří k nedoceněným českým spisovatelům. Psal detektivky, kovbojky, skvělé humoristické knížky.
Začtěte se do jeho tvorby.

kloin
07.07.2016

Knížku jsem četl poprvé jako kluk. Po létech jsem ji vyndal z knihovny díky čtenářské výzvě a jsem rád.

Boby17
26.04.2016

Tak tato kniha je velice podařená a má mých 5 hvězdiček. Jako kluk jsem ji četl stále dokola.

OT-PI
23.11.2012

Oblíbená kniha mého mládí

Francoa
09.05.2012

Pro mne je kniha nostalgická vzpomínka,je to snad první kovbojka,co jsem četl(asi v 9 letech).Četl jsem jí nesčíslněkrát,byl jsem Illy Parish a prožíval jsem jeho dobrodružství.Myslím,že Fiker měl také velký podíl na tom,že tenhle žánr je mým oblíbeným.