Storočí

Storočí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519975/bmid_storoci-653bf29d4fdc2.jpg 4 77 21

Storočí série

1. díl

Vítejte na Storočí. Jednou za sto let se na souostroví Světlozory konají smrtelně nebezpečné hry. Vládci šesti říší jsou pozváni, aby proti sobě bojovali a dostali tak šanci zlomit kletbu, která po staletí sužuje jejich kraj. Každou z říší sužuje jiné, zcela jedinečné prokletí. Každý z vladařů něco skrývá. A každá kletba je zlomyslně krutá. Aby je mohli zlomit, musí jeden z vladařů zemřít. Isla je mladou vládkyní. Aby přežila, bude muset podvádět, lhát a zradit. I když jí cestu zkomplikuje láska... Doporučený věk 15+... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Lightlark , 2022

Matri
05.11.2023 5 z 5

"Nenech mě spadnout dolů.“
Jejich pohledy se střetly. „Nikdy,“ prohlásil.
Isla ho probodla pohledem.
„Už nikdy víc,“ opravil se..

Za mňa takmer dokonalý príbeh, ktorému nechýbalo takmer NIČ!
Úžasná zamotaná romantická linka. Opäť tu máme hneď dvoch veľmi perspektívnych adeptov na toho pravého. Jeden vzťah je plný iskrivého doťahovania a vzájomnej príťažlivosti. Druhý je dokonalá slow burn romantika od nenávidí k láske. Ja sama som bola na pochybách, ktorý je môjmu srdcu bližší (ale predsa len som si nakoniec vybrala) :))
Fantasy linka nezostáva nič dlžná. Začítať sa, mi trvalo len 2 kapitoly a potom mi to doslova utekalo pred očami. Šesť vládcov, ktorí sa snažia zrušiť kliatbu počas 100 dní trvajúcej "sútaže", ktorá sa koná každých 100 rokov. Dej je akčný, plný intríg, a hlavne šokujúcej a hneď viacnásobnej zrady. Áno, príbeh a záver ma dokonale prekvapil.
Neviem sa dočkať pokračovania!! Radím k mojím novým srdcovkám a ODPORÚČAM!!!

"Nevím, co mě těší víc, vidět, jak svíráte meč, nebo jak šaty svírají vás."
"Ani já nevím, co mě těší víc. Když vzpomínám, jak se vám špička mého meče opírala o krk, nebo když si představuju, jak by se vaše srdce vyjímalo na mém talíři.“
V Grimových temných očích to zajiskřilo pobavením. „Dejte si pozor, Srdcojedko,“ špitl. „Mohl bych vám ho prostě zaslíbit.“

erotika fantasy romány

Autorovy knížky