Posedlá

Posedlá https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8097/mid_posedla-PUZ-8097.jpg 4 193 48

Máte dobré nervy? Monika Caseová se domnívala, že má. Pak našla panenku s planoucíma očima a s nápisem na náhrdelníku "Všechna tvá přání". Moničina přání se plní, avšak s hrůznými následky. Zastaví Monika panenku ještě dřív, než zničí i ji samotnou? Nebo bude poslední obětí dívky posedlé ďáblem?

Horory Romány
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

The Evil One , 1991

trynitrix
19.12.2013 4 z 5

Ale jo nebylo to špatný taková denní oddechovka :-D

Donika
28.07.2013 3 z 5

Není to vyloženě špatný díl, ale v sérii jsou i lepší. Možná je to teda i tématem. Všeobecně mám raději ty díly s kriminální zápletkou, než duchařské historky.

luciasek86
25.07.2013 4 z 5

Tento díl ze série Stopy hrůzy je perfektní a velmi čtivý.

Terezk-a
12.06.2013 5 z 5

Miluji všechny knihy Stopy Hrůzy, ale tato je opravdu skvělá !

h.mose
13.09.2012 2 z 5

Přesně! To byla moje puberta, kdy jsem některé díly doslova hltala a dnes, když si je prolistuju znovu jenom nechápavě kroutím hlavou. Ale z celé série bylo možná pět dobrých dílů, které jsem si ráda připomněla ;-) Ovšem tento to není.

vikikl
03.09.2012

Take zjistuji, ze vek se odrazi i na pohledu na knihy. Stopy hruzy uz nejsou, co byvaly, kdyz mi bylo 14,15,16 let, ale serii si stejne postupne zopakuji celou - z nostalgie :o)

oolinkaa
16.08.2012 3 z 5

když mi bylo 12, hltala jsem jedním dechem, a považovala jsem to za horor. Teď je mi dvacet, hltám opět, ale nyní je to parádní oddechovka mezi učením!! I když mi to jako horor nepřijde, série stopy hrůzy má nějaké kouzlo v sobě, a určitě se k těmto knihám vrátím.. Přečteno za jeden den, nyní jsem u ,,druhého,, dílu - Nůž!

Zuzvil
26.06.2012 1 z 5

Pozor, pozor, kultovní věc :-)) Opakování četby z mládí, respektive snad lze říct až z dětství. Tento díl hodnotím spíše podprůměrně, no jo, věk holt dělá své :-) Ale určitě se pustím i do dalších knížeček. Také bych řekla, že velký vliv má, že čtu současné kvalitní thrillery, no a to se pak člověk u těchto "horůrků" vůbec nebojí, přesto nostalgie u mě převládá.