Posedlá

Posedlá https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/8097/mid_posedla-PUZ-8097.jpg 4 193 48

Máte dobré nervy? Monika Caseová se domnívala, že má. Pak našla panenku s planoucíma očima a s nápisem na náhrdelníku "Všechna tvá přání". Moničina přání se plní, avšak s hrůznými následky. Zastaví Monika panenku ještě dřív, než zničí i ji samotnou? Nebo bude poslední obětí dívky posedlé ďáblem?

Horory Romány
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

The Evil One , 1991

zimka.r
20.11.2019 4 z 5

Cca po dvaceti letech se vracím do období základní školy :) Dnes už je to jednohubka na odpoledne, ale stále pěkná :)

mirunda
28.05.2019 2 z 5

Nevím co mě to popadli, ale chtěla jsem se vrátit do puberty a sáhla po Stopách hrůzy. Vůbec to nebylo děsivé, jako kdysi. Naštěstí to bylo krátké a rychle přečtené

marti7729
02.01.2019 3 z 5

na silvestrovsky vecer/noc, jsem zvolila tuto nostalgickou knihu ze serie stopy hruzy a hura 1. Kniha roku 2019 zdolana :) . Mam takovy pocit, ze tuhle jsem cetla poprve. Ke stopam hruzy mam nostalgicke vzpominky, jsou to prvni knihy se kteryma jsem jako dite zacinala. Kniha je kratka, ma rychly dej a spad, dobre se cte i nam "starsim" rocnikum (je mi 28). Monika hlavni postava mi prisla daleko mladsi nez byla, podle stylu mluveni. Zapletka byla super napinava, autorka se mohla klidne rozepsat a vyradit vic. Konec a zacatek jak z beckoveho hororu, ale ve smes prijemna oddychovka mezi slozitejsimi dily.

DeKo1996
05.09.2018 3 z 5

Malá útlounká knížečka do kapsy.. I když je tak krátká, tak jsem se při jejím čtení docela i bála.. Tím, že horory vůbec nevyhledávám, tak i tohle pro mě bylo děsivé.. Ale jinak příběh zajímavý. Četla jsem s napětím od začátku do konce.. A přiznám se, že jsem se potom dobrou chvíli nechtěla na žádnou panenku dlouho podívat.

hippiesak
08.06.2018 5 z 5

Kultovní klasika. Tímto dílem to začalo. Dohadování se s učitelkou češtiny, že tato série je klenot knihovny. Ona to viděla jinak :) Mě to baví i po letech. A že jich je... Těch let :)

Ookmalej
11.06.2017 4 z 5

Z nostalgie jsem to znovu začala číst. Je tam spousta klišé a zažitých béčkových scén, ale pro mě je to klasika. Vrací mě to do doby, kdy mi bylo 11 let. Na letní dovču nebo dlouhou jízdu vlakem ideální čtení.

cantona
25.02.2017 3 z 5

Když jsem Stopy hrůzy četl naposledy bylo mi asi dvanáct a bylo tak super, že bych neváhal dát pět hvězd. No, po dvaceti letech musím hodnotit: krátké, dobře se to četlo, oddychové, ale průměrné. Určitě nic z čeho bych nemohl spát.

Vampirosa
05.09.2016 4 z 5

Tato knížka byla moje první a i po mnoha letech, které uplynuly od jejího přečtení, si pamatuji, jak jsem příběh hltala celá napnutá. Děsivé panenky mají stále své kouzlo. :)

edith79
20.04.2016 4 z 5

Šmarjá, jak já byla tenkrát podělaná :-)

Dinosaur
24.11.2015 2 z 5

(4.5/10) Jak tak koukám, nejsem jediný, kdo se vrací k brakům z mládí :) Asi tak deset nebo jedenáct let zpátky jsem si tyhle knížky půjčoval v knihovně a teď mě z hecu napadlo, že bych je tentokrát mohl zkusit přečíst všechny. Tahle knížka ale bude nejspíš patřit mezi ty slabší. Ač je poměrně čtivá, tak děj je předvídatelný a postavy jednoduché a klišoidní až hrůza. Ale jako oddechovka se to dá.

MartinkaSku
04.10.2015 5 z 5

souhlasím jsou to čtivé příběhy a určitě by stálo za to přečíst všechny díly sto a hrůz, jako malé se mi taky moc líbily jsou rozhodně lepší čtení než harleqíny

mmamminna
09.08.2015 3 z 5

Jako malá holka jsem si přečetla několik dílů této série, a rozhodla jsem se nasbírat a přečíst je všechny.. rozhodně nejsem zklamaná, tento příběh sice nepatří mezi nejstrašidelnější, ale rozhodně za přečtení stojí.. :-)

minimonisek
22.07.2015 3 z 5

Miluji sérii Stopy hrůzy a je škoda, že už vychází pouze elektronicky. Tato první kniha z této série je napínavá a dobře se čte. Čtu ji už po několikáté.

Tygřička
06.07.2015 5 z 5

Stopy hrůzy je úžasná série, když se poprvé objevila každý po ní šílel, hned byl každý díl vyprodaný a v knihovně věčně půjčený... každý příběh je zajímavý a i když se mi některé zdají miň tajemné nebo strašidelné, jsem šťastná, že mám všechny díly i když mi to trvalo déle než rok dát celou sérii dohromady.

Nagadir
25.09.2014 odpad!

Zdá se, že tato série není nic pro mě, možná kdyby mi bylo deset let. Opět postavy jsou průhledné až běda, příběh je předvídatelný a klišoidní. Nulové napětí.

nemer
28.07.2014 5 z 5

Jako děcko jsem tento díl považovala za nejstrašidelnější :) Opravdu četba pro děti, ale možná se ke SH z nostalgie někdy vrátím. Jako dítě jsem jsem je milovala.

Denisa_a
06.07.2014 3 z 5

Když mi bylo 13 let, tuto knížku jsem musela po pár stránkách zavřít, jak jsem se bála :-D
Dnes ve 20 letech... jsem se spíše při čtení usmívala :)

kutikk
16.06.2014 1 z 5

Tento díl nic moc, stupidní dialogy a hodně povrchní děj.

Sinn
11.05.2014 2 z 5

Velice nezajímavý příběh, absence napětí, zápletka jasná po prvních stránkách. Začínám přehodnocovat původní záměr vrátit se po více než dekádě k Stopám hrůzy a tentokrát přečíst celou sérii. Vracet se k oblíbeným brakům z dětství asi nebude tak zábavné, jak jsem očekávala. Ovšem jako oddych během studia, vlastně proč ne...

TessDragon
25.04.2014 2 z 5

No popravdě mi to moc jako horor nepřipadal, ale jako příjemná oddychovka...proč ne?