Tajemství Velkého Vonta (komiks)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dlouho očekávaný a zatím nikdy nevydaný třetí díl Rychlých šípů, nakreslený Marko Čermákem. První dva kreslené příběhy (Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří) vyšly v roce 1969 respektive 1970. V únoru 2012 tentýž kreslíř převzal od zkušeného komiksového scénáristy Jiřího Macka podklady k nakreslení závěrečného dílu stínadelské trilogie. Po 43 letech se tak tvůrčí kruh uzavřel a končí tak zároveň víc jak dvě desítky let čekání na kreslenou tečku za kultovním trojím příběhem o hlavolamu ježek v kleci prožitým legendárními Rychlými šípy a tajemnými Vonty v bouřlivě temných Stínadlech, jehož úplně první řádky spatřily světlo světa před 72 roky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177561/big_tajemstvi-velkeho-vonta-komiks-gT6-177561.jpg 4.337
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Tajemství Velkého Vonta (komiks)

Ladys
01.02.2019

Je mi 45 let a komiks jsem přečetl, spíše zhltl za chvíli. A stálo to za to.
Setkání s Rychlými šípy, proradným Bratrstvem kočičí pracky, Uctívači Ginga a dalšími Vonty mě potěší vždy, všude a jakákoliv forma.
Scénář byl napsán citlivě, takže komiks se čte jedna báseň bez žádných zádrhlelů.
Kupujte a čtěte, plantážníci :-)

HanKasp
09.08.2017

Příběh pětice kluků Mirka Dušína, Jarka Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky, zkrátka Rychlých Šípů uzavírá jejich výpravy do Stínadel (Trilogie: záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta), ve kterých se kluci "naposled" ocitnou ve Stínadlech, aby pomohli znovunastolit řád vontství. Podaří se jim vypátrat ježka v kleci? Nasazují tak opět své životy za objasnění záhad.

Kniha vydaná Vydavatelstvím Václava Vávry obsahuje předmluvu shrnující předchozí dva příběhy a doslov v podobě informací, jak to všechno kdysi začalo - o úskalích s vydáváním příběhů, ilustracemi původních vydání aj.


ZuzziŠ
18.09.2016

...asi příliš stará a příliš ženou na tento druh knihy...