Steve Jobs: Zrození vizionáře

Poutavě napsaná kniha, která mění zažitý způsob vnímání jedné z nejpůsobivějších osobností moderní historie. Zcela vyvrací pohled na Steva Jobse jako na člověka navždy ustrnulého mezi nepopiratelnou genialitou a nezvladatelným hulvátstvím. Nabízí odpověď na základní otázku o životní dráze a kariéře spoluzakladatele a šéfa Applu: Jak se bezohledný a arogantní mladík, jehož se raději zbavila i společnost, kterou sám založil, mohl nakonec stát nejúspěšnějším firemním lídrem a vizionářem současnosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/269037/steve-jobs-zrozeni-vizionare-fPc-269037.jpg 4.815
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Grada

Becoming Steve Jobs - The Evolution of a Reckless Upstart into a Visionary Leader, 2015

Kniha Steve Jobs: Zrození vizionáře

PJurista

Jsem zarytý Androiďák a Iphone mne úplně obešel, bral jsem Apple jako firmu, která prodává produkty jako každý jiný ale prostě drahý, i když o kvalitách jejich IOS ví každý fanoušek technologií. Knihu jsem náhodou našel v knihkupectví když jsem prodělával hlad po životopisech a zaujala mne synopse této knihy jelikož jsem neměl ponětí o Jobsově přičinění ve firmě Pixar, samozřejmě že filmy jsem viděl a myslel si nebo spíše odvodil co je to za člověka. Tahle kniha mě ale komplet posadila na zadek!! Neskutečně čtivá záležitost a povinnost pro každého fandu historie PC, Maců, mobilů, filmů a vůbec všeho co mělo od 80.tých let čipy. Vůbec jsem se nenudil a i pro laika není problém se obeznámit s postavami a prožít s mini jednu velkou technologickou epochu lidstva, vlastně jsem tak nahlodaný že můj další mobil bude jistojistě Iphone i přestože Jobs už tam moc nefiguruje, jedno je ale úplně jasné, svět přišel o giganta a evolucionáře. Je škoda že Evropany, znalé převážně PC to moc nepostihlo. Apple je POJEM a jako takový by měl zůstat, byť jen jako odkaz Steva Jobse. Díky za tuto knihu a díky za znalosti, které jsem díky ní získal. Z této knihy si člověk může odnést jeden zajímavý příběh o člověku který v sobě ukrýval vnitřní démony nebo jedno obrovské ponaučení. Záleží na vás.

Venda32
27.01.2018

Vynikající životopis. Ještě lepší než kniha od Isaacsona. Přečtono v podstatě na jeden zátah.

kristyna4414
14.05.2016

Pro fanoušky skvělá kniha, která popisuje Steva Jobse z trochu jiného úhlu pohledu než jeho první biografie.

Autoři knihy