Steve Jobs: Zrození vizionáře

Poutavě napsaná kniha, která mění zažitý způsob vnímání jedné z nejpůsobivějších osobností moderní historie. Zcela vyvrací pohled na Steva Jobse jako na člověka navždy ustrnulého mezi nepopiratelnou genialitou a nezvladatelným hulvátstvím. Nabízí odpověď na základní otázku o životní dráze a kariéře spoluzakladatele a šéfa Applu: Jak se bezohledný a arogantní mladík, jehož se raději zbavila i společnost, kterou sám založil, mohl nakonec stát nejúspěšnějším firemním lídrem a vizionářem současnosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269037/steve-jobs-zrozeni-vizionare-fPc-269037.jpg 4.918
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Grada

Becoming Steve Jobs - The Evolution of a Reckless Upstart into a Visionary Leader, 2015

Kniha Steve Jobs: Zrození vizionáře

freejazz

Na rozdiel od idealizovaných hagiografií a ód na „kľúčových“ ľudí zeme som mal príležitosť čítať plnokrvný obraz reálneho, často rozporuplného, ale vždy svojho génia, ktorý skutočne výrazne ovplyvnil prelom tisícročia.
výborne odvedená robota autorov. len tých fotografií mohlo byť viac.

PJurista
04.07.2019

Jsem zarytý Androiďák a Iphone mne úplně obešel, bral jsem Apple jako firmu, která prodává produkty jako každý jiný ale prostě drahý, i když o kvalitách jejich IOS ví každý fanoušek technologií. Knihu jsem náhodou našel v knihkupectví když jsem prodělával hlad po životopisech a zaujala mne synopse této knihy jelikož jsem neměl ponětí o Jobsově přičinění ve firmě Pixar, samozřejmě že filmy jsem viděl a myslel si nebo spíše odvodil co je to za člověka. Tahle kniha mě ale komplet posadila na zadek!! Neskutečně čtivá záležitost a povinnost pro každého fandu historie PC, Maců, mobilů, filmů a vůbec všeho co mělo od 80.tých let čipy. Vůbec jsem se nenudil a i pro laika není problém se obeznámit s postavami a prožít s mini jednu velkou technologickou epochu lidstva, vlastně jsem tak nahlodaný že můj další mobil bude jistojistě Iphone i přestože Jobs už tam moc nefiguruje, jedno je ale úplně jasné, svět přišel o giganta a evolucionáře. Je škoda že Evropany, znalé převážně PC to moc nepostihlo. Apple je POJEM a jako takový by měl zůstat, byť jen jako odkaz Steva Jobse. Díky za tuto knihu a díky za znalosti, které jsem díky ní získal. Z této knihy si člověk může odnést jeden zajímavý příběh o člověku který v sobě ukrýval vnitřní démony nebo jedno obrovské ponaučení. Záleží na vás.

Venda32
27.01.2018

Vynikající životopis. Ještě lepší než kniha od Isaacsona. Přečteno v podstatě na jeden zátah.

kristyna4414
14.05.2016

Pro fanoušky skvělá kniha, která popisuje Steva Jobse z trochu jiného úhlu pohledu než jeho první biografie.

Démon alkohol
Démon alkohol