Dvojí záměna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Proč se bezvýznamná blonďatá varietní artistka nechala pojistit na celkem milion dolarů? Předpokládalo se, že jde pouze o nápad, jak dostat jméno Susan Gellertové do novin a dodat jejímu vystoupení náležitou publicitu, aby mohla proniknout na přední varietní scény se svým číslem, v němž účinkuje téměř nahá s jedovatou kobrou. Steve Harmas, vyšetřovatel pojišťovny Národní důvěra, dostává za úkol pojistku prověřit. Postupně začíná zjišťovat, že případ bude složitější, než se původně zdálo. Pátrání ho přivádí do mnoha nebezpečných situací, v nichž mu jde nejednou o život. Lidé, kteří by mu mohli pomoci, jsou jeden po druhém zavražděni a řešení případu, ve kterém nic není takové, jak se na první pohled jeví, je v nedohlednu. (www.mlp.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98190/dvoji-zamena-98190.jpg 3.613
Série

Steve Harmas 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Ametyst
Orig. název

Double Shuffle, 1952

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Dvojí záměna

Přidat komentář
Paris2000
22.11.2020

Knihy James Hadley Chase jsou velmi čtivé, nejde se od nich odtrhnout a rozuzlení se dozvíte až na posledních stránkách. Také však záleží na překladateli.

ijcro
30.07.2019

Peníze mají nejen v Americe rádi všichni. A tady o ně jde především! Všichni je chtějí, ale shrábnout je chce jenon jeden člověk, a Steve Harmas, jako vyšetřovatel pojišťovny, na něj nakonec kápne! Supr! Řekl bych, že jedna z nejlepších autorových prací. A taky sonda do amerického způsobu života, kde chlast, cigára a sex byly jedním z jeho atributů. Dávám plus.


sazamala
03.03.2017

Skvělá detektivka se spoustou zápletek,pěkně se mi četla.Skvělá až do konce.