Šťastný život ekniha

„Budu šťastný, až dostanu... Budu šťastný, až udělám...“ Jak můžete den za dnem prožívat větší míru štěstí bez ohledu na to, co se ve vašem životě právě odehrává? Štěstí nepřichází jako odměna za to, že něco získáme nebo něčeho dosáhneme. Štěstí bývá naopak příčinou: nejkratší a nejpřímější cestou k osobnímu naplnění a úspěšnému životu. Will Bowen, autor projektu Svět bez stížností, vás v této praktické a přesto velmi inspirující knize naučí, co udělat pro to, aby se prostřednictvím vašich životních postojů, slov i činů výrazně zlepšily všechny oblasti života, abyste byli zdravější, úspěšnější v práci a měli hlubší a více naplňující vztahy s druhými. Willův jedinečný přístup ke štěstí a jeho praktické instrukce jak si přenastavit náš emoční regulátor, neboli termostat štěstí, vám krok za krokem pomůžou odstranit veškeré překážky ve vaší mysli a životním stylu, aby vaše štěstí mohlo opět volně proudit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423860/stastny-zivot-3j8-423860.jpg 4.332
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno (ekniha), Synergie

Happy This Year!: The Secret to Getting Happy Once and for All, 2012

Kniha Šťastný život

Ashi

Přestože mi ze začátku byl design knih tohoto autora nesympatický, obsah se přínosný a zajímavý :)

lenka6751

Kniha se mi velmi dobře četla, je to ale módní žánr kterým se zabývají i jiní spisovatelé, takže není jediná tohoto druhu.
Tentokráte tedy v pojetí Will Bowen.

Karoli282

Inspirativní a velmi pozitivní knížka, která mě opravdu dobře naladila. Je zde několik rad pro šťastnější život, které podle mého určitě pomůžou.

TomTomis

Tuhle knihu jsem dočetl nyní na začátku roku 2021. Asi budu některé recepty potřebovat. I když jsem knihu četl neskutečně dlouho, mnohokrát ji na chvíli odložil, myslím, že mi dala hodně věcí, co se týče náhledů na život. Vše si člověk musí ale přefiltrovat přes sama sebe a upřimně se sebou vést rozhovor. Plnit pouze jakési návody bez opravdovosti, upřimnosti k sobě samému se zvrhne v jakýsi neživot.

Davidoff21
20.10.2020

Super tohle osvěží hlavu. Doporučuji

Stanas513
11.06.2020

"Až se dáte do pořádku uvnitř, srovná se i to, co je venku." Své štěstí si každý vybírá sám, každé ráno, každý den, každou minutu si vybíráme, jestli budeme šťastní nebo naštvaní. Radši budu šťastná.

Tebby
14.05.2020

Takovou koncentraci štěstí na stránce/knihu jsem zatím opravdu ještě neviděla. Některé myšlenky mě zaujaly natolik, abych si je napsala. Většina toho se ale v rámci knihy několikrát opakovala, takže by klidně mohla být i o polovinu kratší. A když by se vyjmuly i všechna slova "štěstí" nebo "šťastný", tak knihu skrz její tenkost téměř nevidíme. 2,5*

Milla
20.04.2020

V knížce je spousta zajímavých myšlenek. Důležité ale je, nejenom si knížku přečíst, ale začít na sobě dlouhodobě pracovat dle popsaných cvičení a zvýšit si svou úroveň štěstí.