... šťastný František

Monografie motocyklového závodníka Františka Šťastného.

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/132721/stastny-frantisek-132721.gif 4.815
Literatura faktu, Literatura česká, Sport
Vydáno · Moto Public

Kniha ... šťastný František

Gold351
27.08.2015

Fanánek Šťastnů - ohromný člověk a závodník. Taky vlastenec - málo se ví, že měl mnoho výhodných nabídek ze zahraničí a odmítal je, protože chtěl závodit za českou značku . Kosti měl snad všechny zlámané a sešroubované... Nepovažoval se za celebritu, zůstal prostě klukem z Kochánek !

Izzy46
03.01.2014

Velmi lidové (až hospodské, v nejlepším slova smyslu) vyprávění jednoho výjimečného motocyklového závodníka a troufám si říci, že i člověka, který proslavil ve světě naši vlast, Jawu a Kochánky nad Jizerou... Vtipně podané příběhy z Fanánkova dětství a dospívání, z událostí Mistrovství Světa i poněkud hořkého konce kariéry, mající stále co říci i generacím o několik let mladších fanoušků, postižených oktanovým kouzlem, jako jsem třeba i já... jedním slovem: paráda!

Ladinek
09.05.2013

Úžasná kniha o úžasném sportovci a člověku. Vzpomínky motocyklového závodníka Františka Šťastného. Člověka, který nikdy neztrácel optimismus a dobrou náladu, závodníka, který se nevzdával ani když mu osud občas nepřál.