Šťastnější

Šťastnější https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524405/mid_stastnejsi-652c35a20cea3.jpg 3 11 2

Den má pouze 24 hodin – to nezměníme. Můžeme se však naučit odhalit činnosti, kterým stojí za to se věnovat. Zjistíme, jak si nastavit optimální denní rozvrh a lépe se vypořádávat i s otravnými povinnostmi a rutinou. Díky výzkumům i praktickým cvičením v knize si navíc ověříte, že už pár chvilek denně strávených tím, co vás naplňuje, napomáhá snižovat stres a žít smysluplnější a šťastnější život.... celý text

Žánr:
Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Jan Melvil
Originální název:

Happier Hour


více info...

Přidat komentář

Luci3.bohacova
16.11.2023 5 z 5

Musím říct, že mám docela jiný dojem než jsemvlastovka. Knihy od Melvila čtu pravidelně a naopak se mi tato kniha líbila více než například Čtyři tisíce týdnů. Je napsaná velmi prakticky, cvičení dávají smysl a člověk má chuť je fakt plnit (oproti jiným knihám). Pokud se cítíte ne úplně šťastni, myslím, že tato kniha vám dokáže ukázat, co změnit, na co se soustředit a hlavně čemu věnovat svůj drahocenný čas. Osobně mi pomohla se zamyslet nad tím, jak (ne)smysluplně trávím každou minutu svého dne a seřadit si priority. Pokud toto hledáte, určitě knize dejte šanci.

jsemvlastovka
17.10.2023 2 z 5

Nerada dávám coby první komentující tak nízké hodnocení, ale zatím je to pro mě jedna z nejslabších knih od Melvilu. Asi může být zajímavá pro někoho, kdo běžně jejich knihy nečte a o tématu zatím nic moc neví, ale já si z celé knihy odnesla snad jedinou (a nepříliš podstatnou) informaci. Většina knihy je podle mě hloupá vycpávka; nevím, kdo dnes ještě potřebuje číst, že si má jasně srovnat priority a nezapomínat, co je pro něj nejdůležtější. Doporučuji místo ní Vzkvétání, Houževnatost, Čtyři tisíce týdnů, nebo Designérem vlastního života - a pokud jste něco z toho četli, asi se moc nového nedozvíte.


Autorovy knížky

Cassie Holmes
americká
2023  62%Šťastnější

Kniha Šťastnější je v

Právě čtených3x
Přečtených13x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce36x
Chystám se číst26x
Chci si koupit6x