Otázka bezpečnosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Treva je planeta, která leží na okraji známého vesmíru, daleko od ostatních obydlených světů. Konečně dosáhla technické úrovně, na níž se může zapojit do dění v Galaxii... konečně může žádat o členství ve Federaci. Ale Enterprise náhle z Trevy obdrží volání o pomoc. Nemilosrdný vojevůdce povstal proti prezidentce a páchá ve jménu svobody nevýslovné zločiny. A tak kapitán Picard pošle Data a poručíka Tašu Jarovou, aby celý případ prošetřili. Ale ukazuje se, že situace je složitější, než vypadá - a prezidentka se nehodlá spokojit jenom s vyjednávači Federace. Chce zbraně Federace. A chce je hned. A klidně i přes mrtvoly Data a Taši......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78235/otazka-bezpecnosti-78235.jpg 3.816
Série

Star Trek - Nová generace 4.

Žánr
Sci-fi
Vydáno, Laser-books (Laser)
Orig. název

Survivors, 1989

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Otázka bezpečnosti

Přidat komentář
Palorizek85
16.07.2019

No, klobouk dolů. Původně jsem čekal "typický" star trek story, ale kniha vydá za samostatný román. Dobře doplňuje filmouvou/seriálovou provázanost a ze ST universa bude asi patřit k mým více oblíbeným.

Phoenix16.cz
02.01.2013

Do tohoto dílu se mi dlouho moc nechtělo. Asi mě odrazovala Taša na deskách knížky, protože tahle postava mě nikdy moc nebrala. Ale jednoho dne na ni přeci jen došlo a za chvíli bylo přečteno. Hlavní dějová linka byla takový startrekovský standart, neboli podobný příběh už jsem někde slyšel/viděl. Mnohem zajímavější byly "výlety" do Tašiny minulosti, do doby, kdy ji zachránila Hvězdná flotila a později její studium na Akademii a začátky ve službě. Po přečtení jsem měla pocit, že jsem se o Taše dověděla mnohem víc, než v celém TNG.


Doporučujeme

Renegáti
Renegáti
Hlouběji do podzemí
Hlouběji do podzemí
Dvůr trnů a růží
Dvůr trnů a růží
Horečka
Horečka

Štítky

Star Trek

Autor a jeho další knihy

Jean Lorrah
americká, 1938

Kniha Otázka bezpečnosti je v

Přečtených39x
Doporučených1x
Knihotéce32x
Chystám se číst3x
Chci si koupit4x