Stanice Zodiak

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo vraždí vědce za polárním kruhem? Vyčerpaný člověk, kterého našla loď Pobřežní stráže USA na pláních Arktidy, jel čtyři dny stovky kilometrů na lyžích, aby živým objasnil, proč zahynula celá posádka vědecké stanice Zodiak a proč ona sama vyletěla do povětří… Kapitánovi lodi Terra Nova se na jeho vyprávění něco nezdá. Je neznámý skutečně tím, za koho se vydává? Nestihl vědce na polární stanici ještě horší osud, než jaký zachráněný člověk líčí? Mohou za řetěz násilných úmrtí v zemi věčného ledu rozklížené mezilidské vztahy nebo záhadná povaha vědeckého výzkumu, který na Zodiaku probíhal?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242169/big_stanice-zodiak-242169.jpg 3.648
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art
Originální název:

Zodiac Station, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Stanice Zodiak

Terisek99
10.09.2019

Zpočátku kniha ušla, ale po pár kapitolách jsem musela odložit.

ArwenAragorn
05.05.2019

Zpočátku velice čtivý příběh, dobrodružné a napínavé vyprávění o obyvatelích stanice Zodiak a o tom, co se všechno děje na ostrově v Arktidě. Popis prostředí věčného sněhu a ledu se mi líbil. Jenže autor si na závěr přichystal naprosto stupidní sci-fi, které fakt přijmout nemůžu. Úplně souhlasím se čtenářem pod jménem trudoš a za závěr nerada ubírám hned dvě*.
Přesto zkusím ještě jinou knížku od autora.


Ran
13.09.2018

Knížka má výborně napsaný příběh, který se mi četl velmi dobře.

Peršanka
16.05.2018odpad!

Nudaaaa :((

Annkag
23.12.2017

Táto kniha ma upútala už len svojim názvom.
Dej odohrávajúci sa kdesi daleko na severnom pole v obklúčení ladu,snehu a bielej zimy.Postavy ktoré sa každou strankou knihy negujú a na každej hltavo čítame čo sa tam vlastne deje.Pátrame po vrahovi a nacházame dalšie možné obete,premýšlame kto stojí za vraždou,pokusu o vraždu a strácame chut vlastnit sen o tom že by sme sami navštívili Severný pol a hladali dajme tomu Santa Clausa :)

Čtenář_e-knih
14.09.2017

Bohužel jsem to četl dlouho (neudělal jsem si na to čas), tak jsem byl trochu při střídání těch dějových rovin dezorientován, ale román se mi líbil, hlavně zajímavým prostředím Arktidy. Záchranná loď, deníky ... jaký vztah to vzájemně má? Závěr mi na rozdíl od jiných čtenářů nevadil - překvapení to bylo, spíš jsem bádal nad motivací Toma Harpera nasazovat život a vyšetřit onu smrtelnou událost svého školitele. Byla vysvětlena i motivace vraha Andersona? Taky jsem to nějak nepostřehl. Že bych to dal ještě jednou ...?

LuckaH2
14.08.2017

Zacatek mi prisel moc "vedecky", pak se to rozjelo a nemohla jsem se od knihy otrhnout,bylo to napinave, atraktivni prostredi,neco noveho jsem se dozvedela o DNA atd. Libilo se mi stridani postav, ktere vypravi, za chvili mate pocit, ze nevite kdo je grazl. Ale ten konec (ne to scifi,ale uplny konec) je na me trochu moc otevreny...

orinka3
28.12.2016

Tak do polovičky jsem četla a četla, bylo to nadmíru napínavé, pak to jaksi zhoustlo a přestávalo mě to bavit a nakonec jsem to nedočetla.

1