Dřív nebo později

Jedno z Amyiných největších přání se konečně stává skutečností - se svým milovaným valachem Větrem se konečně začínají posazovat ve světě skokových soutěží. Ale ne všechno jde stejně dobře. V Srdíčku nejsou jen dokonalí koně jak Vítr a léčit ty, kteří mají potíže, vyžaduje čas a trpělivost. Amy se setkává s tvrdohlavým hřebečkem, který ji nesmírně zlobí a uvědomuje si, že takhle to dál nejde. Závodění, Srdíčko, škola, přátelé – všechno se opravdu nedá zvládnout. Dřív či později se bude muset rozhodnout – a ta volba jí bude rvát srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108621/driv-nebo-pozdeji-108621.jpg 4.419

Srdíčko 12.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Stabenfeldt

Sooner or Later, 2003

Kniha Dřív nebo později

ElliMuffin
27.02.2018

Velmi zajímavý a poutavý příběh! :)

tatafa
07.01.2017

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Willandra
26.07.2015

Knížka je o těžké, ale správné a nakonec i nesobecké volbě. Kdyby se Amy rozhodla jinak, celá filozofie Srdíčka by vyzněla naprázdno. Někdy se někoho (něčeho) musíme vzdát pro dobro naše i toho druhého.

LucyMi
25.08.2014

Krásný ale drsný příběh...

Zuzka_B
19.08.2012

Amy má těžké rozhodování, nakonec se však rozhodne, i když je to pro ni velmi těžké.