Rachel: príbehy zo Springwateru

Rachel: príbehy zo Springwateru https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158218/bmid_rachel-pribehy-zo-springwateru-Myw-158218.jpg 3 6 2

Springwater Seasons série

Rachel Englishová prichádza do Springwateru ako nová učiteľka. Privíta ju napoly rozpadnutá budova miestnej školy, napriek tomu sa odvážne púšťa do jej obnovy. Oproti škole však stojí krčma, ktorá je jej tŕňom v oku. No potom zistí, že spolumajiteľ baru je šarmantný vdovec Trey Hargreaves. Otec rozkošného, napoly siouxského dievčatka je presne typ muža, akému by sa Rachel mala vyhýbať. V srdci jej však začína klíčiť cit, o ktorom si myslela, že ho už nikdy nebude poznať.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Springwater Seasons , 1999

Mesačnica
08.07.2021 3 z 5

Myslím, že postavy by si zaslúžili podrobnejšie prepracovať. Autorka sa snažila zachytiť tvrdý život divokého západu, no na takom malom priestore, to nepôsobí vierohodne. Ako oddychovka možno uspokojí, knižka však vydrží tak max. na dva večery

Martyska
31.08.2014 1 z 5

Krátke, nezaujímavé, všedné. Asi takto by som opísala túto knihu a to by mi tá krátkosť vôbec nevadila, keby sa autorka aspoň trocha povenuje povahám hlavných hrdinov.