Spoutej mě

Spoutej mě https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514296/bmid_spoutej-me-Yjy-514296.png 3 80 80

Přestěhovala jsem se kvůli práci do malého města. Moje kleptomanie se tu stěží maskovala. Cítila jsem se víc osamělá a emoce mě nutily krást. Neustále jsem potkávala stejné lidi, hlavně šerifa Bradleyho, který mě vytáčel. Jenže mi najednou došlo, že nejde o nenávist, ale o touhu svádět policejního fešáka tak dlouho, dokud si mě nespoutá drsně, něžně i navždy. Může vztah mezi kleptomankou a poldou fungovat, když každý stojíme na jiné straně zákona? Když tvrdí: „Lauro, jsem policista a nemůžu randit s výtržníky!“ Snažil se mi odolat, ale zvládne se držet svých zásad? Hrála jsem si s ním jako kočka s myší. Podlehne mi? Vždyť bych tak ráda skončila zadržená a nadržená v jeho náručí. Chápu, že nemůže věčně krýt moje drobné krádeže, ale vzájemnou přitažlivost nelze přehlédnout. Oba nás ovládla až do morku kostí, dokud se všechno nezvrtlo… Nadešel čas rozhodnutí. Vyberu si klidnou budoucnost a život s utlumenými touhami, nebo podlehnu spalující vášni?... celý text

Dela90
18.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Laura dělá v bance a kromě toho trpí kleptomanií. Neustále má nutkání něco šlohnout když ji několikrát zadrží ten stejný šerif, všimne si, že ona není ok a doporučí jí, aby se začala léčit. Laura nejdřív nechce slyšet, ale vzhledem k tomu, že jí to k němu táhne a on si nechce coby policista se zlodějkou nic začínat, přehodnotí svou situaci a jde na léčení. Posléze se s Bradley dává dohromady, neskutečně to mezi nimi jiskří - vydrží jim to? Zvládne Laura svou nemoc? A co dalšího jim osud přihraje do cesty?

Bože, to byla dokonalost.
Já jsem tak ráda, že i české autorky dokáží vydat skvělý erotický román.

Kleptomanka a šerif to je prostě žhavá kombinace, moc se mi to líbilo. Ještě nikdy jsem tohle téma v knížce nečetla, bylo to nové a přesto extrémně žhavé.
Bradley byl šerif k sežrání, jeho dominace byla prostě top a přece tak akorát. Narovinu chlap v uniformě je vždycky sexy, co říkáte?

Knížka má celkem 3 části. 1. část byla skvělá, tam se Laura a Bradley poznávají, zažijí toho opravdu spousty. 2. část ta mi hned na začátku přivodila málem infarkt. Moment překvapení byl kvalitní. Austin mě štval prakticky od první chvíle a čekala jsem co se z něho vyvrbí, nicméně 3. část tam mi slušně běhal mráz po zádech, ale taky moje srdce plesalo štěstím.

Laura měla naprosto skvělou kamarádku Sophii, která jí byla neskutečnou oporou.

Musím ocenit, že ačkoliv se jedná o erotický román není to jenom o tom jednom. Jasně, erotických scén je tam hodně, ale věřím, že Vám to vůbec nebude vadit. Ta knížka má nápad, příběh, který se vyvíjí. Zažijete prakticky všechny emoce, od štěstí, smutku, ztráty, lásky, chtíče až po nebezpečí. A rozhodně ji nebudete chtít odložit. Je čtivá.

Já si knížku opravdu užila a doporučuju všem všema deseti.

Ani jsem nikdy nepřestala milovat. Jen moře ví, co mi vzal a taky dal.

Alpasstyle
16.04.2023 5 z 5

Už jste četli velmi žhavou knihu o kleptomanii? Já ne. Spoutej mě je od české autorky a je naprosto skvělá!

Hlavní hrdinka Laura je okouzlující, a taky pěkně divoká! Život ji však neusnadňuje její nemoc - kleptomanie. Do jejího života se však ochomítne šerif Bradley, který je bohužel na druhé straně zákona. Jaké má Laura v životě šance? Čekají ji velké životní zkoušky.

Popsala bych příběh ještě více, ale prozradila bych tím mnoho. Zkrátka lepší je si to přečíst.

Autorka má příběh pěkně vymazlený a neopomíná na žádnou maličkost. A co bych chtěla ještě u ní pozdvihnout = jako prvotina úplně úžasné! Těším se na další tvorbu a děkuji.

Nadda64
14.04.2023 3 z 5

Kniha je dobře napsaná .

tom24165
05.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Spoutej mě je naprosto úžasná kniha od skvělé začínající autorky. Je to hezky zpracovaný příběh a postavy jsou dobře popsané. Nejméně jsem měl rád Austina, ten mi lezl na nervy od samého začátku a svůj konečný osud si zasloužil. Naopak Bradley byl miláček, ačkoliv jsem si v jednu chvíli myslel, že vážně Lauru opustil a jsem opravdu rád, že se to vysvětlilo a všechno dopadlo dobře. Těším se na další knihy autorky, protože je opravdu vidět, že psát umí.

sex New York erotika romantika policisté kleptomanie

Hope Marks