Nalezený poklad

Nalezený poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76796/bmid_nalezeny-poklad-R3R-76796.jpg 4 13 2

Spolužačky z lycea série

Nell Faradayová přijíždí na své první působiště jako guvernantka, ale už při příjezdu na ponurý hrad lorda Jarrowa začíná pochybovat, zda bude schopna tady vydržet. A což teprve, když se dozvídá, že její svěřenkyně, malá Hetty, jeví příznaky šílenství! Hettyin otec však v Nell od prvního okamžiku vzbuzuje pocity, jaké dosud nepoznala, a o nichž si musí připustit, že je to láska. Dříve, než se Nell rozhodne, co s tím udělá, začnou se dít na hradě podivné věci…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Nell , 2002

Mesačnica
02.04.2022 3 z 5

(SPOILER) Nemuselo tam byť toľko tajomna a záhad, možno sa autorka chcela pripodobniť gotickým románom, ktoré spomínala aj Nell, aby to viac zapasovalo. No trošku sa opakuje, keď už dve vychovávateľky sa zamilovali do svojich zamestnávateľov. Celkový dojem však dobrý.

havrmoni
03.05.2019 3 z 5

Vyřešení záhad a hledání pokladu, to mě bavilo a kvůli tomu jsem četla dál. Na mě tam bylo, ale moc zbytečností okolo. A nějaké to jiskření mezi hrdiny jsem ani nezaznamenala.

harlekýnky historické romance

Elizabeth Bailey