Společenský tvor

Společenský tvor https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426775/bmid_spolecensky-tvor-XQ3-426775.png 3 71 28

Luisa žije v New Yorku a zoufale se snaží přežít: má několik špatně placených zaměstnání, bydlí v podnájmu a sní o tom, že z ní bude spisovatelka. A pak jednoho dne potká Lavinii. Lavinii, která má všechno – krásu, peníze, šaty, přátele a úžasný byt… Lavinie vezme Luisu do společnosti, půjčuje jí šaty a kupuje alkohol a drogy. Luisa ví, že to nemůže trvat navždy. Jak daleko je však schopná zajít, aby si svůj nový život udržela? Nebo spíš Laviniin život?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Social Creature , 2018

Ophelie
29.03.2020 4 z 5

Mně se kniha líbila, bavila mě. Od půlky, kdy přijde zvrat, hodně napínavé. Zajímavý příběh i celkové zpracování. Za sebe můžu knihu rozhodně doporučit.

Jajusenka
06.03.2020 4 z 5

Místy mi to sice přišlo trochu přehnané, ale jinak kniha měla spád a četla se sama. Určitě se k ní zase někdy vrátím.

Aleen
22.02.2020 4 z 5

Bavila jsem se o příběhu s kamarádkou a ta mi řekla, že před pár lety četla téměř stejnou knihu v angličtině, jen od jiné autorky a s malými rozdíly v ději...ale to jen tak mimochodem. Vyprávění divné holky, která se nechá zneužívat ještě divnější bohatou holkou (i dalšími lidmi) a sama ji také začne zneužívat. Zvláštní a zajímavé čtení. Autorka velmi dobře zvládala přikování čtenáře ke čtení. Fakt jsme byla zvědavá, jak si s tím poradí a kam děj nasměruje, ačkoliv určité ingredience mi hodně napověděli. Trošku jiné čtení, které jsem si celkem užila.

Danago
21.02.2020 4 z 5

Nebylo to úplně pro mě. Opravdu žádná sympatická postava. Ale dost dobře vymyšlené a asi od poloviny hodně napínavé. Šokující a konec jsem neodhadli do poslední chvíle. Podle mě originální zpracování. Stojí za přečtení.

anája
14.02.2020 5 z 5

Kniha naprosto předčila moje očekávání. Vtáhlo mě to do děje a nemohla jsem přestat číst. Bylo to perfektně napsané a podle mě i reálné ve vyšších vrstvách a bohemskem životě. To pozlátko a prozření. To, že si myslela, že ona neví, ale ona věděla.,,Co chceš ještě?" ,, peníze? Další karty?"Bavilo mě i jak to bylo psané. Strašně napínavé, chtěla jsem vědět jak to dopadne a zároveň jsem si přála , aby to ještě neskončilo. Dokonale rozehrané psychologické drama...Ten konec jsem nečekala!!

Kočička911
11.02.2020 4 z 5

Jako dost dobrý...
Jen trochu nereálný, ale to není podstatné. Je to kniha :)
Hezky se to četlo.

Pípasek
26.01.2020 5 z 5

To tedy byla jízda, více by se mi líbil název Společenský netvor. Strhující děj........bohémské a naprosto šokující

Terez25
26.01.2020 5 z 5

Prostředí divných lidí s ještě podivnějšími názory. Přesto je ale Social Creature skvělá kniha, kterou nechcete odložit ani na chvilku. Příběh, který se čte sám a styl, kterým ke čtenáři kniha jakoby promlouvá se mi líbil. Tato kniha vlastně vůbec není milé čtení, ale líbit se vám zaručeně bude.

New York kamarádky thrillery pro ženy americké romány

Autorovy knížky

Tara Isabella Burton