Spisovatelé a jejich tlustospisy

Spisovatelé a jejich tlustospisy https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73653/desiva-literatura-spisovatele-a-jejich-tlustospisy-73653.jpg 4 39 7

William Shakespeare, Jane Austenová, Charles Dickens a další autoři jsou sice už dávno mrtví, mají vás však stále čím překvapovat. A desítka těch, které najdete v této knížce, vás překvapí docela určitě! Pravdu o jejich životě se dozvíte z jejich tajných deníků, zalistujete dobovým bulvárním magazínem a dozvíte se pikantní detaily ze života spisovatelů, jejichž knihy změnily myšlení lidí na celém světě.... celý text

Literatura světová O literatuře Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Dead Famous: Writers and their Tall Tales , 2006

Bubo19
29.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Myslela jsem si, že budu číst kapitoly postupně, ale nakonec jsem si musela dát první večer za půlkou knihy zákaz a dočíst ji až další den, ať se mi ta spousta informací neplete. Škoda, že takto nefungují hodiny literatury, myslím, že by se našla spousta nových čtenářů.

IVANA0123
28.11.2020 5 z 5

Skvělé. Je to taková hodně odlehčená literatura faktu. Škoda, že učebnice nejsou občas psány takovou formou. Myslím, že by potom učení bylo pro žáky mnohem zábavnější a přitažlivější. Mě osobně to bavilo moc a je mi líto, že v této formě nejsou napsány i další knihy o dalších autorech.
(11/20)

Daniel312
06.03.2016

Báječná knížka, doporučuji. Vše i to co nevíte.

zuzana13
14.10.2015 5 z 5

Krásně napsaný. Doporučuji.

1v8na
21.08.2014 4 z 5

Další kniha, která mi pomáhá rozšířit si znalost. Baví mě to takhle studovat.

Lilithen
23.07.2014 4 z 5

I když už jsem asi trochu mimo cílovou věkovou kategorii (a děkuji genům za to, že vypadám na 15, když vletím do dětského oddělení knihovny), knihy z "děsivých" sérií zbožňuji už od základky. Je to vtipné a je to poučné, což je skvělá kombinace, když si potřebuji oddechnout od studijní literatury.

marketka40
15.04.2014 5 z 5

MIluju tyhle série a tahle kniha se jim moc povedla