Špinavá tajemství

Špinavá tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488824/bmid_spinava-tajemstvi-f0N-488824.jpeg 4 87 31

Emma ze svého přízemního bytu na předměstí Londýna často slýchá každodenní život zdánlivě dokonalé rodiny nahoře. Až jednoho dne uslyší něco znepokojivého: dívka Freya zmizela a policie vyslýchá její rodiče Steph a Paula. Mají nějaké nepřátele? Chtěl by jim někdo ublížit nebo vyhrožovat? Zmizení Freyi se rozkřikne a ovlivňuje nejen její rodiče, ale i všechny obyvatele domu, včetně Emmy a instruktora v autoškole Chrise, který jako poslední dívku viděl, než zmizela. Situace se vyhrocuje a na povrch vyplouvají různá nepěkná tajemství a další zločiny, které jasně ukazují, že minulost nás vždycky dožene a že některé domovy mohou být postaveny na lžích.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Downstairs Neighbor , 2021

Leena
20.04.2024 4 z 5

Plno zvratů, na prvotinu velice dobře napsané.
Hodně postav, z nichž každá něco skrývala.
Nenudila jsem se ani chvilku.
Bylo tam tedy hodně nelogického, Becca jako nezletilá dostala takovou pálku, měla zničený život, a Kate ji v tom nechala.
Příběh Natalie a Billy vyšuměl do ztracena.

Danago
24.03.2024 5 z 5

Knížka měla spád, velice dobře se četla. V postavách se bez problémů vyznáte i když je jich tu hodně a každá má nějaké to nepříjemné tajemství. Určitě stojí za přečtení, bavila mě.

schvomis
06.03.2024 4 z 5

Čtivá, mě to bavilo :)

bigben
19.02.2024 3 z 5

Knížka se musí až do konce, jinak tajemství neodhalíte....na druhou stranu, když přečtete jen posledních 10 stran, víte všechno...

Emma27
28.01.2024 3 z 5

Rozhodně me zaujala obálka,ale na mě moc postav.Bavilo mě to jen trochu.

Jamra
11.11.2023 2 z 5

Horší průměr, příběh takový nemastný neslaný, postavy také ničím nevyčnívající...

Hella
25.07.2023 3 z 5

Takový skousnutelný průměr s nepříliš sympatickými postavami. Nic extra, co by vám v hlavě zůstalo delší dobu.

Buchtičkajani
13.01.2023 4 z 5

Čtivá, napínavá, plná tajemství které postupně vyplouvaji na povrch.

Doubravka1975
28.12.2022 5 z 5

Jeden dům, v němž bydlí tři rodiny, je plný lidí. Všichni vypadají v pohodě a žijí si své obyčejné životy, ale když se ztratí sedmnáctiletá Freya, zjistí se že každý má nějaké to špinavé tajemství z minulosti.
Čtivý a napínavý příběh od začátku do konce.

Olous1
27.09.2022 2 z 5

Tak jsem bohužel sáhla po knize která mě nebavila,styl psaní nesedl, občas ani nevím co čtu. Během chvilky zapomenu o čem kniha byla. Anebo prostě na to nebyla nálada.

Kopretinka784
08.09.2022 4 z 5

Kniha se mi pěkně četla, střídání kapitol rozvíjejících příběhy jednotlivých postav přispělo k rychlosti četby. Zvláště ke konci knihy.

perpe2a
12.08.2022 3 z 5

Průměr

derminator
09.08.2022 3 z 5

Špinavá tajemství, zajímavý název knihy a proto jsem po ní sáhl. Aby bylo jasno, kniha je spíše psycho než thriller, mistami až moc prekombinovana a občas se v ní člověk i ztrácí. Také konec je takový zavádějící když už autorka rozebírá všechny postavy měla to i pořádně zakončit. Teď ty klady když se do knihy zactete zjistíte že se nemůžete odpoutat a to je plus za které dávám 3* a hodnotím 55%.

Kaja1
04.08.2022 3 z 5

Nevím, zdálo se mi to moc překombinované. Nepředpokládám, že se na jednom místě sejde tolik lidí, kteří mají co tajit a vzájemně se zapletou. Nedivím se Emmě, že nedokázala zapomenout a jestli odpustí, tak klobouk dolů.

Lenka0007
31.07.2022 2 z 5

Zbytečná smrt, zbytečný únos, zbytečná kniha. Dvě hvězdičky za příběh Kate, jinak nuda. Autorka se snažila, každá postava měla své tajemství (já nejsem já, ona se jmenuje jinak a to není přítel, ale bratr…..), takže za mě ne.

Majulle
22.07.2022 5 z 5

(SPOILER) Právě jsem si na dovči dočetla tento boží thriller, bavilo mě prolínání minulosti a součastnosti, příběhy pár hlavních postav a hlavně napínavý příběh o rodinných tajemstvích které jsou vzájemně propojeny.
Jde o autorčinu první knihu a rozhodně by si zasloužila i větší ohodnocení

SPOILER: Jediné co mě v knížce zamrzelo a zároveň mě to hodně zajímalo byl příběh malé Billie a Natalie který nebyl objasněn Klidně bych brala druhý díl ️

Januli
03.07.2022 3 z 5

Za mé průměrná kniha, s průměrnými postavami i závěrem. Nějak mě neoslovila. A chybělo mi vysvětlení ohledně malé Bille . :-(

plamínek21
28.06.2022 3 z 5

Tři bytové jednotky v jednom domě, jehož obyvatele propojí zmizení 17 leté dcery jedné z rodin a které poslouží jako katalyzátor k odhalení tajemství, které mají všichni obyvatelé. Na mne těch tajností a zvláštností bylo nějak moc. Přečetla jsem během letní virózy, několikrát jsem u toho usnula a váhala jsem zda něco jsem si nakonec něco nevybájila díky zmatenosti a horečce :-)

Evule *
23.06.2022 4 z 5

Za mě je kniha čtivá a napínavá. Posledních 100 stran jsem musela dát na jeden zátah. Pokud bude další příběh od této autorky, ráda si ho přečtu.

Pepina19
12.05.2022 3 z 5

Nebylo to špatné čtení, ale také to nebyl žádný zázrak. Nejvíc se mi líbil příběh tajemství Freyiny matky, kdy vlastně udělala něco špatného jen proto, že chtěla chránit svou mámu.