Špinavá hra

Griff Burkett býval předním hráčem amerického fotbalu. Oslavovaná sportovní hvězda, vzor mládeže a miláček davů, ale jen dokud nepřišel po zmanipulovaném zápase nemilosrdný pád. A pět let ve vězení. Když si odpyká trest, nemá ani peníze, ani domov, ani budoucnost. Má jen nabídku, kterou dostal od majitele letecké společnosti Fostera Speakmana, na niž zpočátku nemá chuť přistoupit. Úkol, v němž hraje klíčovou roli Speakmanova manželka Laura, nakonec pod tlakem okolností přijímá. Avšak brzy se ukazuje, že tady někdo hraje špinavou hru a že je těch hráčů víc…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404203/spinava-hra-f4p-404203.jpg 4.2131
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)

Play dirty (2007)

Kniha Špinavá hra

Kerberos

Nějak mě to nebavilo,dalo se to napsat na méně než čtyřista stránek.

pingu1

Zajímavé, čtivé, napínavé... Takový ty knížek mám od Sandry Brown ráda :-)

SimonaP
09.10.2018

Čtivá, zajímavá kniha. Konec pro mě překvapivý.

Szekynka
19.09.2018

Dobrá kniha, měla všechno co mít měla, čtivá, sympatické postavy, dobře popsané vnitřní pochody postav, zápletka, ale....Dávám tři hvězdy protože Sandu B. čtu hodně a tato kniha neměla takový ten její klasický náboj.

Modrásek16
31.07.2018

Opět moc hezká kniha od SB. Dlouho jsem od autorky nic nečetla, ale určitě se po nějaké knize zase podívám. Příjemné čtení na dovolenou.

Nikolsimkova
13.05.2018

Hezká knížka. První polovina se docela táhla, ale potom se děj dost rozjel a musela jsem číst až do konce.

milena8281
14.01.2018

Velmi dobře napsaný příběh. Ze začátku jsem si myslela, že karty pro hrdiny a padouchy už jsou rozdané, a pak mi spadla brada, jak se děj najednou převrátil. Bavilo mě to. Určitě to nebyla poslední knížka od SB, kterou jsem četla.

prestiggio
19.03.2017

Veľmi dobre napísaná kniha. Od S. Brown som čítala iba romance, toto bolo oveľa lepšie. Nebol to ale typ knhy ktorý by som nevedela odloziť. Vnímam ju skôr ako oddychovku.

Sandra Brown

Sandra Brown