Nový kamarád pro Goldwing

Nový kamarád pro Goldwing https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427930/sovi-kouzlo-novy-kamarad-pro-goldwi-Doy-.jpg 5 17 2

Soví kouzlo série

Výměnný pobyt v Tennenbachu! Flóřina třída podniká, spolu s dětmi ze sousední vesnice, výlety na včelí zahradu, k pastýřovi s velikonočními beránky nebo na přehlídku dravých ptáků na hrad Federstein. Chlapec Emil, který je ubytovaný u Flóřiny rodiny, se v noci plíží z domu. Flóra ho zvědavě sleduje a nevěří vlastním očím: Emil se baví s puštíkem obecným, kterému do tmy září křídla. Flóře se divoce rozbuší srdce. Skutečně s Goldwinem nalezly nového přítele?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Levné knihy

Eulenzauber - Band 8: Ein neuer Freund für Goldwing , 2018

Marfuška89
22.05.2023 5 z 5

I tento díl byl moc krásný. Miluji svůj mozek, že mi dal dar představivosti a já jsem si tak opět mohla užít Goldwing, Flóru a jejích kouzelné dobrodružství. Snad se v ČR dočkáme i další příběhů kouzelných sov a jejích kamarádů.

Hoshi
25.04.2022 4 z 5

Osmý návrat do městečka Tannenbach za Flórou, její malou soví kamarádkou Goldwing a jejich zbrusu novým kamarádem Emilem se četl stejně příjemně, jako předchozí díly. Tentokrát jsem měla pocit, že se v knize nic pořádně neděje, ačkoliv se dozvídáme pár zajímavých informací, které se zajisté oceníme v pokračování (tedy pokud u nás vyjde).