Flóra a vánoční zázrak

Flóra a vánoční zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361179/bmid_sovi-kouzlo-flora-a-vanocni-zazrak-FBh-361179.jpg 5 24 3

Soví kouzlo série

Kéž by se mohla alespoň jednou pořádně proletět! To si Flóra přeje již hodně dlouho. Samozřejmě ale nemá křídla jako její kouzelná sova Goldwing. A přát si něco takového pod stromeček je zbytečné. Pak ale v lese objeví neuvěřitelnou věc: v hluboké krápníkové jeskyni je vytesán symbol sovy! Jakmile se k němu Flóra přiblíží, začne ji svědit celé tělo. Že by se jí přání k Vánocům přece jen vyplnilo?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Levné knihy

Eulenzauber - Flora und das Weinachtswunder , 2016

ana702
30.10.2018 4 z 5

super knížka

Marfuška89
03.02.2018 5 z 5

I když je mi 28 let, občas mám chuť přečíst si nějaký pohádkový příběh pro děti.

Tato série je opravdu kouzelná!
Při čtení jsem měla pocit, že jsem v těch příbězích s nimi a sleduji každý jejich krůček zpovzdálí. Úplně mě to v táhlo... Nádherné příběhy! Snad se někdy dočkáme dalších příběhů o Goldwing a Flóře nebo jiných knih od autorky. Je skvělá! Doporučuji jí všem :) .

Hoshi
26.11.2017 5 z 5

Opravdu kouzelné, čtivé, příjemné čtení o Flóře a malé sovičce Goldwing. Pro mne příjemné zpestření a rozptýlení, pro mladší úchvatný příběh, který je celé pohltí a celou knihu budou prožívat s hlavní hrdinkou.

Ina Brandt
německá, 1967
2016  87%Zlaté tajemství
2016  90%Záchrana Stříbrné tlapky
2017  91%Báječné přátelství
2017  91%Flóra a vánoční zázrak
2017  92%Magie v Glitzerwaldském lese

Kniha Flóra a vánoční zázrak je v