Souznění dvou duší. Tipy a triky nejlepších psích trenérů

Souznění dvou duší. Tipy a triky nejlepších psích trenérů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441188/bmid_souzneni-dvou-dusi-tipy-a-triky-nej-wXE-441188.jpg 4 11 4

Dny, kdy se loužička na podlaze řešila srolovanými novinami, jsou už naštěstí dávno ty tam. Moderní výcvik psa spočívá v promyšleném užití vědeckých poznatků, které jde ruku v ruce s prohlubováním životního pouta mezi psem a člověkem. Kniha Souznění dvou duší je sbírkou praktických a inspirujících rad od těch nejlepších trenérů světa. Osvojte si metody moderního výcviku psů prostřednictvím 60 článků 28 renomovaných expertů, vybraných světoznámým trenérem zvířat Kenem Ramirezem. Souznění dvou duší se dotýká nejčastějších a nejobtížnějších výzev, které před majitele psů staví soužití s jejich miláčkem – od obtěžujícího štěkání po nadměrnou reaktivitu. Podívejte se na to, co se pes může naučit, úplně novýma očima. Ať už jste začátečník nebo zkušený trenér, Souznění dvou duší vám poslouží jako nepostradatelný průvodce na cestě, na jejímž konci budete vy i váš pes šťastnější, pohotovější a sebevědomější.... celý text

Žánr:
Literatura naučná , Hobby , Příroda, zvířata

Vydáno: , Plot
Originální název:

Better Together. The Collected Wisdom of Modern Dog Trainers , 2017


více info...

Přidat komentář

TerkaPS
18.07.2022 3 z 5

Některé tipy jsou určitě fajn a hodí se začínajícím i zkušeným výcvikářům, ale některé rady je, dle mého, třeba brát s rezervou. Američani jsou známí svou benevolentní výchovou dětí a myslím, že je tento trend vidět i u psů. Nejsem v žádném případě zastánce hrubé výchovy a výcviku psů, ale např. věta: "Požádejte svého psa, aby si sedl...", mě tedy skutečně dostala. Pozitivní metody ano, ale vše má své hranice.

Venda32
08.07.2021 5 z 5

Super kniha nejen pro klikrtrenéry. Na ty je tedy zaměřena primárně. Ale i ten, kdo chce psa cvičit bez klikru, si v knize najde své.


knihyKeMne
12.02.2021 5 z 5

Kniha založená na klikr-tréninku. Co jsem tak pochopila, je to výběr z článků na webu zakladatelky této metody Karen Pryor, celkem od cca 30 různých autorů, trenérů. Proto působí trochu kostrbatě, co autor, to jiný "rukopis". Ale tématicky seřazené, takže to nakonec jako kniha působí.

Zpočátku trochu nuda, neboli teorie. Potom část věnovaná štěňatům, ale pak je to čím dál zajímavější. Dozvíme se, jak postupovat v učení psa různým dovednostem nebo korekci nevhodného chování, postižen je téměř každý aspekt každodenního soužití se psem nebo i několika psy. Říkám téměř, protože jsem doufala i v nějaký návod pro "blboučkého" psa. Z množíren je řešena ale pouze agresivita. Nicméně je to moc příjemné čtení, takové optimistické, člověk má pocit, že s touhle knihou zvládne všechno. Takže doporučuji.

majushka
08.01.2021 5 z 5

Naprosto skvělá kniha! Doporučila bych ji všem začínajícím pejskařům, který se chtějí zaměřit na moderní výcvik a výchovu psa. Ale věřím, že i pokročilejší si v tom najdou dobré praktické rady, které se jim budou hodit.

Štítky knihy

psi - výchova a výcvik

Autorovy další knížky

Ken Ramirez
americká, 1957
2020  89%Souznění dvou duší. Tipy a triky nejlepších psích trenérů
2021  100%Okem trenéra: Trénink zvířat jako transformační proces postavený na důvěře

Kniha Souznění dvou duší. Tipy a triky nejlepších psích trenérů je v

Právě čtených4x
Přečtených19x
Čtenářské výzvě4x
Knihotéce16x
Chystám se číst21x
Chci si koupit10x