Sourozenci

Sourozenci https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422570/bmid_sourozenci-E5N-422570.jpg 5 31 5

Kdopak by neměl problém se svým sourozencem! Jednoduchý příběh s nádhernými ilustracemi je tak trefný a výstižný, že vydá za tisíc slov. Oboustranná kniha, ve které z jedné strany vypráví dívka o svém bratrovi a z druhé bratr o sestře, ukáže dětem s lehkostí a humorem, jak moc pro nás sourozenci znamenají. I když nás umí občas pěkně pozlobit.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CPress

¡Hermanos! , 2018

SonaH
05.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Krasné velké ilustrace, jednoduchý text. Líbí se mi, že je oboustranná - z perspektivy starší sestry a mladšího brášky, jako je to u nás. No a uprostřed se narodí třetí sourozenec. Vtipné a roztomilé.

Litocha
07.06.2022 4 z 5

Zábavná jednohubka, která ale i s minimem textu dokáže trefně postihnout sourozenecké vztahy.

lucakuca
02.06.2021 5 z 5

Oboustranná kniha. Už první věta z obou stran mě rozesmála:
"Nemám svého bratra ráda."
"Nemám svou sestru rád."
Krásný příběh o tom, kdy se proč NEMÁM pomalu přelíná k proč MÁM, až tomu utne tipec tajuplný zvuk BUAAAAAAAAAAAAA......

capricornus
01.04.2021 5 z 5

Vtipná, milá, krásně ilustrovaná, tištěná zvratně. Doporučuji všem sourozencům, věk nerozhoduje.
Pokračování??

muchomurka
17.03.2021 4 z 5

Líbila. Byla vtipná, milá, neotřelá a oboustranná. Skvělé ilustrace a pro děti je těch pár vět textu úplně akorát.

sourozenci

Rocio Bonilla
španělská, 1970
2019  92%Sourozenci
2023  76%Díky - Příběh o přátelství
2022  0%Akú farbu má bozk?
2002  80%Nudíš sa, Minimoni?

Kniha Sourozenci je v