Soulcraft - Síla duše

Kniha Soulcraft - síla duše je jako průvodce pro mystický sestup do dolního světa duše, do podsvětí našich všedních životů: objasňuje, čím tento sestup je, proč je nezbytný, jak rozpoznat volání k sestupu, jak se na něj připravit, jak tento proces probíhá a jaké vyvolává pocity a jaká cvičení a praktiky spouštějí a urychlují sestup a maximalizují přínosy této cesty k rozdmýchání duše. Soulcraft - síla duše je hraničním přechodem do tajemství, do mysteria. Stránky této knihy, vyplněné technikami soulcraftu, příběhy, básněmi a instrukcemi vás zvou pustit se na současnou, západní, na přírodě založenou pouť do divokých krajů vlastní duše...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98811/soulcraft-sila-duse-98811.jpg 4.98
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Maitrea

Kniha Soulcraft - Síla duše

klarkacte

Doporučuji všemi deseti!!! Nejde o žádnou trapnou ezo příručku. Díky Bohu, že jsem knihy od Billa Plotkina objevila. Přesně v tu pravou chvíli. Jeho knihy by neměly chybět v žádné knihovničce.

douchová
26.02.2020

Velmi doporučuji, kniha je velmi zasvěcená a zároveň čtivá, což je vzácnost. Nejde jen po povrchu a není plná zaručených návodů.