Soulcraft - Síla duše

Soulcraft - Síla duše https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98811/soulcraft-sila-duse-98811.jpg 5 13 3

Kniha Soulcraft - síla duše je jako průvodce pro mystický sestup do dolního světa duše, do podsvětí našich všedních životů: objasňuje, čím tento sestup je, proč je nezbytný, jak rozpoznat volání k sestupu, jak se na něj připravit, jak tento proces probíhá a jaké vyvolává pocity a jaká cvičení a praktiky spouštějí a urychlují sestup a maximalizují přínosy této cesty k rozdmýchání duše. Soulcraft - síla duše je hraničním přechodem do tajemství, do mysteria. Stránky této knihy, vyplněné technikami soulcraftu, příběhy, básněmi a instrukcemi vás zvou pustit se na současnou, západní, na přírodě založenou pouť do divokých krajů vlastní duše... celý text

Komentáře (3)


Nanaho
Nanaho
28.01.2022 5 z 5

Autor navrhuje nový úhel na duchovní rozvoj. Kromě přístupu zaměřující se na cestu vzhůru, do energie horních čaker, nebe, osvícení, jako nás vede většina duchovních nauk, autor nabízí a upozorňuje na důležitost cesty dolů. Do energií dolních čaker, ke spojení s přírodou a svojí duší skrze vnitřní práci s negativními emocemi. Ukazuje, jak deprese, žal a obecně propad do temnoty vlastní duše, je stejně důležitou součástí nalezení duchovní rovnováhy, jako meditace a duševní klid. Velice praktické a čtivé. Je to typ knihy, kterou nepřečtete naráz a informace z ní necháváte klidně několik měsíců vstřebávat a kultivovat do sebe.

klarkacte
klarkacte
09.04.2021 5 z 5

Doporučuji všemi deseti!!! Nejde o žádnou trapnou ezo příručku. Díky Bohu, že jsem knihy od Billa Plotkina objevila. Přesně v tu pravou chvíli.


douchová
douchová
26.02.2020 5 z 5

Velmi doporučuji, kniha je velmi zasvěcená a zároveň čtivá, což je vzácnost. Nejde jen po povrchu a není plná zaručených návodů.

Autorovy další knížky

Bill Plotkin
americká, 1950
2011  95%Soulcraft - Síla duše
2014  80%Příroda a lidská duše
2016  100%Divoká mysl - Průvodce lidskou psychikou

Kniha Soulcraft - Síla duše je v

Právě čtených7x
Přečtených16x
Doporučených3x
Knihotéce17x
Chystám se číst40x
Chci si koupit18x
dalších seznamech2x