Soulcraft - Síla duše

Kniha Soulcraft - síla duše je jako průvodce pro mystický sestup do dolního světa duše, do podsvětí našich všedních životů: objasňuje, čím tento sestup je, proč je nezbytný, jak rozpoznat volání k sestupu, jak se na něj připravit, jak tento proces probíhá a jaké vyvolává pocity a jaká cvičení a praktiky spouštějí a urychlují sestup a maximalizují přínosy této cesty k rozdmýchání duše. Soulcraft - síla duše je hraničním přechodem do tajemství, do mysteria. Stránky této knihy, vyplněné technikami soulcraftu, příběhy, básněmi a instrukcemi vás zvou pustit se na současnou, západní, na přírodě založenou pouť do divokých krajů vlastní duše...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98811/soulcraft-sila-duse-98811.jpg 4.813

Kniha Soulcraft - Síla duše

Nanaho

Autor navrhuje nový úhel na duchovní rozvoj. Kromě přístupu zaměřující se na cestu vzhůru, do energie horních čaker, nebe, osvícení, jako nás vede většina duchovních nauk, autor nabízí a upozorňuje na důležitost cesty dolů. Do energií dolních čaker, ke spojení s přírodou a svojí duší skrze vnitřní práci s negativními emocemi. Ukazuje, jak deprese, žal a obecně propad do temnoty vlastní duše, je stejně důležitou součástí nalezení duchovní rovnováhy, jako meditace a duševní klid. Velice praktické a čtivé. Je to typ knihy, kterou nepřečtete naráz a informace z ní necháváte klidně několik měsíců vstřebávat a kultivovat do sebe.

klarkacte
09.04.2021

Doporučuji všemi deseti!!! Nejde o žádnou trapnou ezo příručku. Díky Bohu, že jsem knihy od Billa Plotkina objevila. Přesně v tu pravou chvíli.

douchová
26.02.2020

Velmi doporučuji, kniha je velmi zasvěcená a zároveň čtivá, což je vzácnost. Nejde jen po povrchu a není plná zaručených návodů.