Sorry, vole, error

Sorry, vole, error https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7844/bmid_sorry-vole-error-JlQ-7844.png 3 21 3

Antologie více či méně humorných sci-fi a fantasy příběhů současných českých autorů. V další z řady antologií současné české sci-fi a fantasy se sestavovatel zaměřil na humor v tomto žánru. Do antologie zařadil čtrnáct povídek od jedenácti autorů. Často jsou to jen krátké anekdotické příběhy, ale i např. sci-fi variace na pohádky o hloupém Honzovi, „pratchettovský“ příběh líté bitvy o trpasličí pivo nebo vyprávění devítileté holčičky o přistání mimozemšťanů.... celý text

cori
22.07.2014 2 z 5

Ze čtrnácti povídek mě zaujaly jen tři. Divopivo (jediná fantasy povídka) je bezkonkurenčně nejlepší a nejzábavnější, za pozornost stojí Přistání mimozemšťanů a Honzova třetí cesta. Ostatní nejsou moc vtipné, ani zábavné.

Tax
15.07.2014 2 z 5

Divo Pivo...alebo prvá poviedka bola super a dobre som sa pobavila. Keby bola o tom jedna celá kniha, nenahnevám sa....Ostatné za veľa nestáli a boli dosť nudné.

olle3
02.12.2012 2 z 5

První povídka dobrá, ostatní nic moc. Pro mne docela zklamání - některé povídky nebyly ani vtipné, bez pointy a připadaly mi docela amatérské.