Rodina ze dne na den

Rodina ze dne na den https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310618/mid_rodina-ze-dne-na-den-RVf-310618.jpg 3 69 27

Sophie Mills série

< 2. díl

Někdy zažíváme tolik štěstí, že se tomu zdráháme uvěřit. Před šesti měsíci se Sophie Millsová vzdala všech vymožeností velkoměsta a odstěhovala se z Londýna na venkov. Neměla jinou volbu: do jejího života nečekaně vpadly děti její zemřelé kamarádky, o které se musela postarat. Začátky byly těžké, ale dnes už Sophie ví, že obě holčičky miluje. A zároveň v ní sílí pocit, že miluje také jejich otce, i když ho vlastně moc nezná... Značkové lodičky skončily ve skříni – ostatně kam by je tady v Cornwallu nosila? Dříve bývaly téměř součástí její osobnosti, ale teď se staly nepotřebným krámem, který dala dětem na hraní. Sophie nad tou proměnou žasne: najednou nepotřebuje nic z toho, co pro ni bývalo nezbytné, a je prostě šťastná. Ano, občas se vyděsí obrovské odpovědnosti, kterou přijala, ale po většinu času je z ní spokojená máma. Sophie váhá jedině nad tím, jestli má do svého života přijmout i Louise. K tomu, aby se stala matkou ze dne na den, ji donutily okolnosti. Ale založit ze dne na den rodinu, to už je otázka volby. A Sophie váhá: miloval by ji Louis i za jiných okolností? Nevidí v ní jen jakousi náplast za zemřelou ženu? A dokáže ona sama žít s vědomím, že její případné partnerské štěstí stojí na smrti kamarádky? Spousta otázek, na které Sophie hledá odpovědi... Bude je umět nalézt?... celý text

Smiragl
04.01.2017 3 z 5

Kdybych bývala nečetla první díl, nepustila bych se ani do tohoto, ale byla jsem zvědavá, jak se to všechno vyvine. Bylo to poněkud zdlouhavé čtení, ale zvládla jsem to ;)

JanaDor
22.12.2016 3 z 5

Kniha je hezká, čtivá, ale má špatný začátek. Sophie mi byla nesympatická, když všechno jen pitvala. Naštěstí se to od třetiny hezky rozjelo a celkově to autorka zachránila. Kdo si chce dát milou romantiku pro sváteční chvíle, tak klidně šáhněte i po této. Třeba se vám bude líbit od začátku do konce. Závěr si určitě zamilujete.

ave55
12.12.2016 1 z 5

Toto pokračování Matky ze dne na den mě moc neoslovilo. Už to bylo natahováno, nic moc se nedělo, stále jsem jen čekala - vezmou se? nevezmou? Dočetla jsem ať to mám za sebou.

allyce
25.11.2016 odpad!

Zadejte žákům druhého stupně slohovou práci - vyprávění na téma: ona žije sama, po tragické smrti kamarádky se stane pěstounkou dvou malých holčiček, po půl roce se objeví jejich tatínek, který je krásný, chytrý, milý, ohleduplný.... a vymyslete nějakou zápletku.
Věřím, že některé slohové práce budou mít vyšší úroveň, než tato kniha.
Obrovská, přeslazená nuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrea72
01.11.2016 5 z 5

moc hezká knížka, ke konci sice až příliš velká slaďárna a happy end, ale celá kniha přečtena za dva dny

maca1245
11.10.2016 4 z 5

Upřímně nevím co napsat. Tato a předchozí kniha mě velice dostaly. Převážně čtu fantasy a sci-fi, ale toto je úplně jiný téma a to vlastně všechny knihy od této autorky jsem přečetl na jeden nádech. Pro mě je to suprové. Zasmějete se, možná si i pobrečíte, budete křičet na postavy co to proboha dělají. Prostě stojí za to si to přečíst.

bookcase
23.09.2016 5 z 5

Opět skvělé, emocemi nabité čtení, které jsem si užila.