Somatologie

Somatologie https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138291/somatologie-138291.jpg 4 26 6

Současná podoba učebnice je výsledkem kritického zhodnocení různých verzí původního textu, vycházejících v posledních deseti letech a určených především pro potřeby zdravotnického školství. Vzhledem k současnému a předpokládanému vývoji načeho školství, odpovídá učebnice nejen požadavkům výuky somatologie na zdravotnických a vyšších zdravotnických školách, ale i potřebám studentů, kteří se na různých typech středních škol připravují ke studiu na lékařských fakultách a na dalších typech škol s biomedicínským zaměřením. Širokému spektru těchto uživatelů je přizpůsoben rozsah, forma a obsah učebnice i typ ilustrací. Učebnice somatologie člověka se tak blíží běžnému evropskému standardu příruček obdobného zaměření. Prof. MUDr. Ivan Dylevský... celý text

hu_87
18.10.2020 5 z 5

Knížka dostačuje k učivu na středních zdravotnických školách a vysokých školách zdravotnického zaměření. Čte se dobře, obsahuje hodně ilustrací a užitečná je i pro někoho, kdo chce o lidském těle toho vědet o něco více.

Rozarka69
08.02.2019 5 z 5

Na medicínu pro mě nebyla obsáhlá. Hodnotím ale obsáhlost pro střední školy, popřípadě pro přijímačky. Líbilo se mi stručné shrnutí v každé kapitole a popis obrázků.

martas006
06.02.2017 5 z 5

Pěkná učebnice, dobře se z ní učí.

teer.h
01.08.2016 4 z 5

Knihu jsme používali na střední a je výborná, určitě doporučuji.

Mi-šu-le
20.02.2015 5 z 5

Na střední se mi z ní parádně učilo, mohu doporučit.

tinaaaZ
03.12.2013 4 z 5

Výborná knížka, mě naprosto vyhovovala. Pro mediky asi nebude dostačující,ale pro zdravotnické asistenty nebo pro sestry ke studiu na vysoké škole výborná. Vždy je tam shrnutí a základní slovníček. Výborná