Sníh z Bogoty

Sníh z Bogoty https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212562/mid_snih-z-bogoty-212562.jpg 5 12 4

Juraj Liška na základě dvouletého pobytu vyvrací ve své knize názor, že Kolumbie je nepřátelská a krutá země. On sám tam dokázal víc než mnohý domorodec. Jako vůbec první člověk tam založil Českou snowboardovou školu! Navštivte s námi vzdálenou, rozmanitou a exotickou zemi – vydejte se do Kolumbie!

RMarkéta
18.07.2019 5 z 5

Z Kolumbie se mi zatím do ruky dostala jen dobrá káva a nezapomenutelný a neodbytný telenovelový boom, který mě taky samozřejmě zasáhl. Nějak jsem se mu před lety nedokázala ubránit. To přiznávám bez mučení. Přesně takových cestopisů jako je tento si moc vážím. Ze začátku mi vadilo, že celá kniha je z křídového papíru. Příjemné počtení doplněné hezkými fotkami.

AndreaSch
16.03.2013 4 z 5

O Kolumbii zatím nevyšlo téměř nic, ani cestopisy ani historické knihy, proto Sníh z Bogoty milovníci této země určitě ocení. Po přečtení si odnesete dojem, že pokud se zde, do jednoho z nejobávanější míst na světě, vydáte, čeká na vás spousta neočekávaného dobrodružství, ale i adrenalin z nebezpečí, že se už třeba nemusíte ani vrátit.

valentýna
08.01.2013 5 z 5

Moc hezké čtení o životě, lidech a přírodě v Kolumbii doplněné nevšedními zážitky podnikavého studenta.

bikerbm
04.05.2011 5 z 5

Poutavé zážitky českého studenta studujícího na univerzitě v Bogotě.Dost zajímavé počteníčko o Kolumbii