Snadná cesta jak přestat kouřit

Snadná cesta jak přestat kouřit https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135222/snadna-cesta-jak-pre-135222.jpg 5 79 31

To, co se zdálo být tak těžké, je nyní na dosah ruky! Čtěte a osvoboďte se od nikotinu! Dříve možná platilo přestat kouřit se snadněji řekne než udělá, ne tak pomocí revoluční metody Allena Carra. Sám bývalý silný kuřák objevil, jak snadno a jednou provždy můžeme přestat kouřit. Jeho metoda funguje stejně efektivně u účastníků jeho kurzu odvykání kouření, jako u čtenářů jeho knihy. Allen Carr ještě v roce 1983 vykouřil 100 cigaret denně. Když ovšem začal mít zdravotní problémy, našel metodu, která jej od kouření odvedla. Vzdal se povolání auditora a v Anglii začla organizovat své první semináře, které vzbudily takový zájem, že je dnes nutno čekat mnoho týdnů, než se na jejich adepta dostane. Přijíždějí k němu kuřáci z celého světa, aby získlali cenné rady. Allen Carr žije se svou rodinou v Anglii.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , EarthSave

The Easy Way to Stop Smoking , 1985

katty-katka
29.06.2017

Knihu jsem četla pomalu a se sevřeným žaludkem, že se budu muset rozloučit s cigárem, i když jsem si moc přála přestat, bála jsem se, že budu trpět, kouřila jsem 16 let asi krabičku denně. Ale dočetla jsem jí, udělala si večer takový loučící rituál a ráno už si nezapálila, zatím jsou to pouze dva měsíce (ale už to je výkon), co nekouřim a je to děsná pohoda, netrpim, nechybí mi to a hlavně nemám ani chut, když si zapálí lidi kolem mě, protože já nejsem ten chudák, co si nemůže dát cígo, chudáci jsou oni, protože musí, přesně, jak to píše kniha. Je velká škoda, že knihu nedoporučují třeba lékaři.

goofeek
16.08.2016 5 z 5

I já patřím díky této knize mezi nekuřáky! Občas jsem se u ní musela i zasmát...hlavně sama sobě :o).
Na začátku je napsáno, že funguje jen po prvním přečtení. Tak doporučuji, milí kuřáci, kteří nejste přesvědčeni ještě přestat kouřit, nevyplýtvat si tuto šanci.
A moje oblíbená kapitola? Výhody kouření :o)

Janka5
27.07.2016

Díky této knize nekouřím již 5 let,všem kuřákům ve svém okolí ji doporučuji,ale pravděpodobně,ještě nejsou rozhodnutí s kouřením přestat,protože si knihu odmítají přečíst.Jen jedna kamarádka si ji přečetla a rok už také nekouří.Všem doporučuji.

MadlenkaM
19.05.2016 5 z 5

Můžu jen doporučit! Už 3/4 roku nekouřím a jsem maximálně spokojená. :-)

Frola9
12.01.2016 5 z 5

Knihu jsem, ačkoliv autor nedoporučuje, přečetla jedním dechem během jednoho dne. Chtěla jsem přestat kouřit a byla jsem už ze sebe nešťastná. V pondělí 16.2.2015 večer jsem si dala poslední cigaretu a spáchala "cigaretový pohřeb". Za měsíc budu slavit svůj první rok nekouření, rok nového života. Díky knize se dozvíte, že "je to jen v hlavě" a když přestat, tak přestat. Bez investic do náplastí apod., stačí jen "típnout". Samozřejmě dodávám, že já přestat chtěla.

Fifth Element
24.12.2015 5 z 5

Kniha boří všechny mýty týkající se odvykání kouření a v podstatě vysvětluje, jak se kuřák ke kouření staví a přemýšlí o něm a oproti tomu nabízí řešení, jak s tím přestat.. A víte co? Má pravdu.. :-)

paja.kraus
15.08.2015 5 z 5

Jak jinak , než že musím doporučit !!! Už je to půl roku :)
I přes nabádání autora jsem zkusil před dvěma měsíci jednu cigaretu - člověka , který přestane vlastní " silnou vůli " by to strhlo zpět k závislosti - a nic ! A nic ! :D
Užasná psychologie a hodně odvážný a vynalézavý autor . Kde mohu , tam doporučuji !

j.nick83
26.02.2015 5 z 5

Naprosto bez nadsázky - knížka, která vám zachrání život. Geniálně jednoduchý a příjemný způsob, jak jednou provždy přestat s kouřením, bez stresu, bez abstinenčních příznaků, bez pocitu, že se něčeho vzdáte. Jestli máte za sebou x pokusů a "zaručených metod", jak přestat kouřit, vykašlete se na to a přečtěte si tuhle knížku - překvapí vás, jak je to jednoduché a jak si to užijete. Jediné, čeho budete litovat, bude to, že jste si ji nepřečetli mnohem dřív.

Krabak
08.11.2014 5 z 5

Díky této knize nekouřím už přibližně třičtvrtě roku a bez problému pokračuji další dny.
Kdykoliv si vzpomenu, že to mám překonané a za sebou, vykouzlí mi to úsměv na tváři. Kniha vám jednoduchým způsobem zvýší chuť k přestání a sníží chuť na cigaretu, dané body jak přestat se opakují a tím se vám to nasadí do hlavy takovým způsobem, že si krásně uvědomíte, jak není tahle věcička ve vašem životě potřeba :) Rozhodně doporučuji a všem držím palce!

anatar
27.10.2014 5 z 5

Ac jsem to cetla JENOM protoze jsem byla zvedava a kourit jsem vlastne ani nechtela prestat, kniha mi otevrela oci. Posledni cigareta pri cteni posledni stranky a od te doby jsem nekurak :) bez stresu, nervu, v pohode. Velmi doporucuji pro vsechny, kteri chteji prestat kourit a nic jim nefunguje.

sptak
03.03.2013 4 z 5

Dobrá kniha, přiměje čtenáře k tomu, že cigarety nebude chtít kouřit sám od sebe.
Tato kniha není o tom, že přestanete, ale že opravdu sami nebudete chtít ;)

kouření

Allen Carr