Temnejšia stránka

Temnejšia stránka https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89442/temnejsia-stranka.jpg 4 11 3

Smoky Barret série

< 3. díl

Agentka FBI Smoky Barretová je tak trochu nevyspytateľná a záhadná – ako sérioví vrahovia, ktorým šliape na krk. Keď ju a jej tím vyšetrovateľov povolá sám riaditeľ FBI k prípadu vraždy, ktorá sa odohrala počas letu z Texasu do Virgínie, vyšetrovatelia zažijú šok. A ďalšie prekvapenia nedajú na seba dlho čakať. Agentka Smoky čoskoro zistí, že za vraždou stojí sériový vrah, ktorý má za sebou desivý počet vrážd a sústreďuje sa na ľudí s tajomstvami. A nie sú to obyčajné tajomstvá. Sú to tie najskrytejšie, najtemnejšie tajomstvá, pre ktoré vyhľadáva a likviduje svoje obete. Aj vinou internetu sa prípad dostane na verejnosť a hrozí, že vypukne hystéria. To všetko sa odohráva v čase, keď sa agentka Smoky s námahou usiluje vychovávať svoju adoptovanú dcéru Bonnie. Aj agentka sa ocitne pod neuveriteľným tlakom a čelí obrovskému, zdanlivo neriešiteľnému problému. Kto bude ďalšou obeťou? Lebo všetci máme svoje tajomstvá. Dokonca aj Smoky Barretová. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

The Darker Side , 2008

MarianP
07.02.2022 5 z 5

PErfektné napínavé zavŕšenie trilógie. Po výbornej jednotke a slabšej dvojke sa opäť autor posnažil a vykúzlil perfektnú detektívku !

guru
04.06.2014 3 z 5

Prvá polovica knihy zmes klišé a sentimentálnych scénok. Doslova som sa musel prekúsavať, ale to už je u tohto autora pre mňa zvykom. Potom sa to ale zlepšilo a druhá polovica už stála za to.

Alena_S
04.09.2013 5 z 5

Skvělé čtení stejně jako první díl (slovenskou verzi jsem nesehnala, pomohla německá :) ); řešená témata člověka nutí k zamyšlení a na mnoha místech i k tomu, vážit si toho, co má.

sérioví vrazi

Cody McFadyen