Slzy otcov

Slzy otcov https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142521/slzy-otcov-142521.jpg 4 82 27

Ďalší SKUTOČNÝ PRÍBEH o „MATERSKEJ LÁSKE“, ktorá ničí detské duše... Zdá sa vám normálne, že po rozvode rodičov sa deti stretávajú aj s mamou, aj s otcom? Niektorým ženám, žiaľ nie! Šokujúci skutočný príbeh o tom, čoho všetkého sú schopné slovenské matky, ktoré sa mstia svojím bývalým manželom cez deti. Je možné, že vás opustil pre inú. Je možné, že vás sklamal, nechápal vás, život venoval kariére alebo svojim záľubám. Teraz sa rozvádzate. Vy sa cítite oklamaná a zradená. A aby sa cítil zle aj on, robíte všetko pre to, aby ho vaše spoločné deti znenávideli a nechceli sa s ním stretávať... Je možné, že vás v tom podporuje právnik. Možno vám dá za pravdu aj súd. Ale viete, čo sa počas tejto pomstychtivej hry deje v dušičkách vašich detí?... celý text

kneslova
10.04.2018 5 z 5

Dobře napsáno, velice čtivé a dá li se říci zajímavé a poučné. V rámci spravedlnosti však je třeba dodat, že takové ničivé chování není dnes zdaleka jen výsadou žen. Myslím, že podobná kniha by se dala napsat i o opačném pohlaví... bohužel

Šmoulinka1980
09.01.2018 4 z 5

Čtení této knihy pro mě bylo docela dost bolavé, protože v příbuzenstvu zrovna zažívám rozpad rodiny s malými dětmi a nesmyslné chování ze strany matky :-(. Nicméně nejde před skutečností strkat hlavu do písku a vzdávat se, ale hledat řešení. Protože ti, kdo nejvíc a neprávem trpí, jsou hlavně děti a to bychom neměli dopustit. A smekám před povinnostmi sociálních pracovníků v knize vylíčených. Jen škoda, že po knize asi nesáhne příliš mnoho z oněch manipulujících a intrikujících matek, kterým by to mělo otevřít oči.

Fifth Element
08.12.2017 5 z 5

Příběhy několika rodin, kde převážně bývalé manželky, kolikrát až nechutně, "zatápěly" otcům svých dětí. Dalo by se říct, že je to vyprávění několika měsíců života pracovnice/šéfové státního sociálního odboru s tím, že je propletený s jejím vlastním dětstvím a dospíváním, protože, tak jako malí "hrdinové" knížky, byla zmanipulované dítě z rozvedené rodiny, a o pochopení jejího vlastního života a jednání jejího otce v důsledku toho, jak výrůstala, co se postupem doby dozvídala a co se rozhodla studovat. Ale i přesto, že jsou příběhy jiných proloženy jejím vlastním, není to rušivé, naopak to dá čas ke vstřebání a zpracování celého vyprávění.

Danago
29.09.2017 5 z 5

V knížce jsou popisovány skutečné příběhy , které řeší sociální pracovníci. Knížka je napsaná velice čtivě a určitě čtenáře šokuje . Rozvod je pro děti vždycky těžký, určitě dělají obrovské problémy i muži, ale myslím, že muži uvažují jinak. V dnešní době se už soudy často přiklánějí ke střídavé péči o děti, ale taky to není pravidlem . Matka předpokládá, že otec při pravidelných návštěvách dítě rozruší, nějak si ho bude kupovat a jinak jej rozmazlovat . Ženy jsou schopné neuvěřitelných intrik a někdy je velice těžké se jim bránit. Ale dělají to v dobrém úmyslu a v zájmu dítěte? To je velice těžká otázka. Tato knížka směřuje právě tímto směrem. Je opravdu velmi šokující , ale je tak dobře napsaná, že jí přečtete jedním dechem.

Iwíček
03.05.2017 5 z 5

Velice zajímavý román plný emocí. Při čtení jsem opravdu zažila od překvapení, přes popuzení a vztak asi úplně všechno. Kniha se mi však líbila. Líbilo se mi její zpracování a i to, jak autorka pojala takovéto závažné téma. Pár chybek se v příběhu našlo, ale myslím si, že běžný čtenář je neodhalí. Za mě opravdu velice dobré dílo.

mirkka
12.09.2014 5 z 5

V čase, keď bola kniha písaná, dané oddelenie naozaj fungovalo presne tak, ako je opísané v knihe. Žiaľ, príbehy, ktoré sú v nej zachytené, zodpovedajú skutočnosti. Nech to znie akokoľvek neuveriteľne, toto je len "malá" ukážka toho, čo sa deje v slovenských rodinách a ako sú rodičia zaslepení nenávisťou k bývalému partnerovi schopní ubližovať vlastným deťom.

danuska
10.01.2013 1 z 5

Velmi ma to nezaujalo, pracovnikov UPSVAR tato kniha maximalne glorifikuje, pritom dobre vieme, ako si robia svoju pracu. Teda mne sa nechce verit, az na jednom urade su komplet vsetci taki odovzdani svojej praci a riskuju pomaly aj svoj zivot. V knihe su nepresnosti, najprv sa v nej pise, ze rozpravacka sa narodila zaciatkom juna a na konci, ze je v znameni skorpion...naozaj sa taketo veci nedaju ustriehnut?