Slepičí polévka pro duši 2. porce

Slepičí polévka pro duši 2. porce

Dva z nejúžasnějších, nejinspirativnějších lektorů a řečníků dnešní Ameriky se prostřednictvím této knihy s vámi chtějí podělit o dojemné, humorné, vážné a povzbuzující příběhy, básně a podobenství, s nimiž se za celý život setkali. Nejsou to jen tak obyčejné povídky. Dodají vám jiskru a dotknou se vašich srdcí, ať jste kýmkoli. Vnesou světlo do tmy, pohladí vás po duši a naznačí, kam na rozbouřeném moři stočit kormidlo vaší loďky. Nabírejte z té mísy "slepičí polévky" plnými lžícemi a ode dna - a nezapomínejte ani na své známé a přátele. Ať mají všichni vrchovatý talíř! méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1377/slepici-polevka-pro-dusi-porce-1377.jpg 4.347

Slepičí polévka (3.)

A 2nd helping of Chicken soup For the soul (1995)

Literatura světová, Povídky
Vydáno:, Columbus

Welinie

Pár krátkých příběhů, smutných i veselých ke čtení na večery. Nedokázala jsem číst najednou.

melaficent
28.04.2015

Príliš presladené a príliš americké.. Inak fajn :)

pecka02
07.06.2013

povídky a příběhy, které opravdu zahřejí u srdce...čtu ji, když je mi nejhůř a zatím vždy pomohla

Adina77
20.02.2012

Některé příběhy moc krásné, nerozesmály mě, uronila jsem slzu, měla knedlík v krku, dojaly mě. Některé jsem jenom přečetla bez jakéhokoliv zamyšlení. Některé mi přišli, jak by je někdo tahal až z paty – takové typicky americké. Mám radši příběhy, které někdo zažil, víc věrohodné, jako byly v Slepičí polévce pro ženskou duši 2. porce. V knize je i adresa, kam posílat vlastní příběhy. Tak podle mě, co další díl, to lepší příběhy, protože je z čeho čerpat a nikdo je nemusí vymýšlet. Určitě sáhnu po dalším díle.

Autoři knihy

Jack Canfield